Sandra Bullock

Te, które zapadają w pamięć dzięki niezwykłemu talentowi oraz te, które większość zawdzięczają urodzie.
Mela0607
Agent Smith
Posty: 615

Sandra Bullock

Post autor: Mela0607 »

Obrazek
Moja ulubiona aktorka zaraz po Rachel :)
Na poczatku jakoś ją nie trawiłam tzn. gdzieś ze 2 lub 3 lata temu, ale dzięki blogowi o niej zaczęłam ją co raz bardziej lubić i zaczęłam z nią oglądać co raz więcej filmów :) mimo iż jej mocną stroną to komedie, ale i tak chętnie zobaczę ją w filmie "Premonition" jest to thriller, który muszę zobaczyć, ciekawa fabuła i ta tajemniczość... :) Mile wspominam "Miasto gniewu" mimo iż nie zagrała tam bardzo ważnej roli, ale dała z siebie wszystko mimo tych zaledwie paru scenkach :)
Ostatnio zmieniony 2007-06-29, 18:27 przez Mela0607, łącznie zmieniany 1 raz.
Rubenos
Darth Vader
Posty: 783
Lokalizacja: z Kosmosu

Re: Sandra Bullock

Post autor: Rubenos »

Czemuś kojarzy mi się z kaczką. :P A pisząc to mam dziwne uczucie deja vu. :D Niezbyt za nią przepadam. Nie odpowiada mi jej uroda, ani większość filmów w jakich grała. Kojarzy mi się z produkcjami typu "Miss agent" czy "Speed". Raczej nie grała w zbyt wielu ambitnych filmach.
Mela0607
Agent Smith
Posty: 615

Re: Sandra Bullock

Post autor: Mela0607 »

jak to nie, a "Speed" to co? :)
Awatar użytkownika
Guskas
Terminator
Posty: 97

Re: Sandra Bullock

Post autor: Guskas »

Widziałam ją w paru filmach, dobrze gra, ale jakoś za nią nie przepadam, sama nie wiem dlaczego, ale jak widzę, że leci film z jej udziałem, to zaraz sięgam po pilota, żeby przełączyć
Azgaroth
Tyler Durden
Posty: 445

Re: Sandra Bullock

Post autor: Azgaroth »

Nie dość, że brzydka to gra w kiepskich filmach z debilnym Charli Cykorem na czele.
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones
Posty: 216

Re: Sandra Bullock

Post autor: skiszony »

Azgaroth napisał dokładnie to, co o niej myślę 8-)
Alice_In_Chains
Forrest Gump
Posty: 3

Re: Sandra Bullock

Post autor: Alice_In_Chains »

Ona jest bardzo fajną i dobrą aktorką, teraz świetnie zagrała w Przeczuciu :->
ZabójczyZabójca
Jack Sparrow
Posty: 30

Re: Sandra Bullock

Post autor: ZabójczyZabójca »

Nie potrafię oceniać aktorów bez odniesienia do ich ról. Sandra grywa głównie w komediach romantycznych i tak ją trochę widzę. Poza tym pomimo, że jest ładna, nie ma w niej nic specjalnie interesującego, co by przyciągało uwagę na ekranie.
amelia123
Indiana Jones
Posty: 130

Re: Sandra Bullock

Post autor: amelia123 »

lubię ją ale jako aktorkę,jakoś nie przepadam za nią,mam wrażenie jakby była słodką idiotką z przyklejonym uśmiechem.
malabeatka
Jack Sparrow
Posty: 40

Re: Sandra Bullock

Post autor: malabeatka »

Uwielbiam tą aktorkę i fakt, że występuję w jakimś filmie jest dla mnie rekomendacją samą w sobie. W sobotę nawet oglądałam "Narzeczony mimo woli" w telewizji i po raz kolejny przekonałam się, że z głupiej z pozoru komedyjki potrafi zrobić coś fajnego.
jinxa
Forrest Gump
Posty: 3
Lokalizacja: W-wa

Re: Sandra Bullock

Post autor: jinxa »

Ma duży talent, udowodniła to w "Grawitacji". Mam nadzieję, że przestanie wreszcie grać w głupich komediach romantycznych i skupi się na bardziej ambitnych produkcjach.
Krzysiu Wiasa
Jack Sparrow
Posty: 30
Lokalizacja: Kraków

Re: Sandra Bullock

Post autor: Krzysiu Wiasa »

Ulubiona aktorka z czesci Miss Agent rewelacyjna gra, komedia warta kazdej cent, do tej pory ogladam jak leci w tv :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktorki”