Błękitna głębia

yrek
Agent Smith

Błękitna głębia

Post autor: yrek » 2007-06-25, 16:18

Obrazek
Reżyseria: John Stockwell
Scenariusz: Matt Johnson
Zdjęcia: Shane Hurlbut, Peter Zuccarini
Muzyka: Paul Haslinger
Gatunek: Przygodowy
Obsada: Paul Walker, Jessica Alba, Scott Caan

Fabuła
Opowieść o grupie miłośników nurkowania, którzy podczas jednej z podwodnych wędrówek odnajdują zatopiony wrak samolotu. Tym samym zadzierają z lokalnymi gangsterami, bowiem samolot przewoził pokaźny ładunek narkotyków.

Barzo interesujaca "piracka" przygodowka. Nie oczekujcie jednak "Piratow z Bahamow:)" Swietna praca kamera oraz zdjecia. Jestem jakies 10 min po filmie a usmiech z twarzy jeszcze nie zniknal. Ciesze sie gdyz mile sie rozczarowalem. Sadzilem ze bedzie to przecietny film w ktorym jedynym plusem jest Jessica Alba. Konkurencja dla Jessici jest scenariusz - nie przynadzal wiec chcailo sie ogladac do konca. W filmie mozemy nawet dopatrzyc sie jakiegos glebszego przeslania. Co jest tak naprawde w zyciu wazne? kasa czy prawdziwe szczescie? Najlepiej to i to. Czasami sie tak nie da i o tym przekonal sie Jared. (Ale czy majac taka dziewczyne jak Alba potrzeba do szczescia $...?)Ocena: 7/10
Mela0607
Agent Smith

Re: Błękitna głębia

Post autor: Mela0607 » 2007-06-25, 16:54

Jedno pytanie co wy wszyscy za tą Albą jesteście?! Okej spoko, jest bardzo ładna, ale nie jest utalentowana, widziałam z nią własnie ten film, Fantastyczna czwórkę i Honey czy też parę odc. Dark Angel... ale jakos mnie nie zrzuciła na kolana swoją grą... Ale jeśli chodzi o film to był dobry, scenariusz nieprzekombinowany, prosty bez jakichkolwiek uwag; bardzo fajnie przedstawiono obraz pod wodą i jest to wielkim plusem; chyba te scenki mi się najbardziej podobały :) Jak zawsze Paul Walker pokazał widzom, ze nadaje się do takich filmów, moze nie był tak dobry jak w "Potędze strachu", ale też widać, ze sie chłopak starał i wyszło mu całkiem nieźle :) A o Jessice już pisałam... Ja osobiscie film polecam, można dzięki niemu spędzić przyjemnie czas...
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-06-26, 01:25

Po mojemu jest to film dla prawdziwych koneserów... strojów kąpielowych płci przeciwnej. Nieco lepsze od gazetki z Tesco, ze względu na bardziej przykuwającą wzrok modelkę - Jessicę Albę. Poza tym okazalsza scenografia: wolę morze i skarby, niż jakieś obłędne ceny w tle. 1/10 - ponowne oglądnięcie za dopłatą!
charles880
Forrest Gump

Post autor: charles880 » 2015-01-17, 10:46

To tak samo jakbyś oglądajac musical powiedziała: 'na początku nawet fajnie sie słuchało, ale czy oni musieli tak śpiewać i tańczyć przez cały film?'.
Nie zmienia to faktu, że film to kupa. Jego słabość polega na braku przyzwoitego scenariusza, słabym aktorstwie Zhang, papierowych emocjach. Wymieniać można długo.
ODPOWIEDZ