Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Nowy serial "Przekraczając granice" w AXN

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
mateusz_axn
Jack Sparrow
Posty: 48
Rejestracja: 2012-01-19, 11:52

Nowy serial "Przekraczając granice" w AXN

Post autor: mateusz_axn » 2013-09-12, 12:47

Genialny w swoim fachu i nieznośny dla otoczenia – na takie miano zasłużyło już kilku serialowych bohaterów. Jednym z nich jest detektyw Carl Hickman z najnowszej produkcji „Przekraczając granice”, grany przez Williama Fichtnera. Na czym polega geniusz policjanta, tropiącego międzynarodowych przestępców na terenie Europy, będziecie się mogli przekonać, oglądając premierowe odcinki serialu już od poniedziałku 16 września o godz. 21.00 na kanale AXN.

W swojej nieprzystępnej postawie, Carl Hickman przypomina nieco Gregorego House’a. Jakie jeszcze podobieństwa do słynnego doktora odnajdujecie w tym bohaterze?
mateusz_axn
Jack Sparrow
Posty: 48
Rejestracja: 2012-01-19, 11:52

Finał pierwszego sezonu "Przekraczając granice" w

Post autor: mateusz_axn » 2013-11-05, 17:03

Serial „Przekraczając granice”, stworzony przez SPT, Tandem Communications i TF1 to prawdziwie międzynarodowe przedsięwzięcie. Ze względu na charakter fabuły w obsadzie znaleźli się zarówno amerykańcy jak i europejscy aktorzy. Ponadto twórcy postarali się o to, by serial nawiązywał do autentycznych wydarzeń w kraju, gdzie aktualnie rozgrywa się akcja. W pierwszym sezonie, którego finałowy odcinek wyemituje AXN w poniedziałek 11 listopada o godz. 22.00, jeden z głównych bohaterów w pogoni za przestępcą przyjeżdża do Polski.

Jak zapowiedzieli producenci, w drugim sezonie serialu polski wątek zostanie rozwinięty. Jak myślicie, czego będzie dotyczył? Czy dowiemy się czegoś więcej o mającym polskie korzenie Michelu Dornie? A może Polska będzie miejscem kolejnego śledztwa prowadzonego przez ekipę Międzynarodowego Biura Kryminalnego?
ODPOWIEDZ