Sokker Manager

Sprzęt, programy, gry, Internet - wszystko co ma związek z najdoskonalszym wynalazkiem XX wieku.
Farcio
Forrest Gump
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-07, 09:33

Sokker Manager

Post autor: Farcio » 2011-06-07, 09:34

Witam. Pragnę wam przestawić piłkarskiego managera online. Może i wielu z was o nim słyszało, przygotowałem jednak troszeczkę dokładniejsze wiadomości na temat tej gry. Mam nadzieję, że wklejając je tutaj nie łamię regulaminu, tak więc zapraszam do krótkiej lektury!

Sokker Manager jest piłkarskim internetowym managerem. Po zarejestrowaniu otrzymasz własną drużynę; Ty decydujesz jakich piłkarzy i jaką formację chcesz trenować a których piłkarzy chcesz sprzedać, tworzysz własną taktykę, i ustawiasz skład drużyny według własnego managerskiego przeczucia. Nie jest łatwo konkurować z ponad 70 000 managerów z ponad 90 krajów, więc jeśli preferujesz gry w stylu Football Manager na kodach z komputerem to nie jest to gra dla Ciebie.

Sokker posiada unikalne elementy którymi są na przykład: Oglądanie meczy (również na żywo) , gdzie możesz oglądnąć czego możesz się spodziewać po swoich zawodnikach oraz oglądać niesamowite bramki - spójrz na przykładowe bramki: 1,2,jak działa taktyka oraz możesz obejrzeć więcej przykładowych filmików z Youtube:

** YouTube - Sokker

Sokker jest darmową i bezpłatną grą: Zarejestruj się i sprawdź się jako piłkarski manager


W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Jeśli się zarejestrujecie znajdziecie mnie w grze pod loginem "Fara". Możecie śmiało pisać wiadomości w sk@ - sokker email.
Solar
Indiana Jones
Posty: 173
Rejestracja: 2006-08-21, 11:08
Lokalizacja: ze stolicy

Re: Sokker Manager

Post autor: Solar » 2011-06-09, 00:54

spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam jak dla mnie :P

Championship manager 4 i Football manager 2005 to były gry <3
ODPOWIEDZ