Wstępne oceny prasy

Nowinki ze świata serialu.
Nadare
Nosferatu

Wstępne oceny prasy

Post autor: Nadare » 2009-01-20, 23:18

Wygląda na to, że oczekiwanie na nadchodzący wielkimi krokami 5-ty sezon “Zagubionych” zostanie nagrodzone. Poniżej przedstawiam krótką relację osoby, która miała okazję obejrzeć trzy premierowe odcinki.

Przyznaję, że na początku nie miałem zamiaru pisać czegokolwiek o najnowszym sezonie, jednakże po obejrzeniu pokazu, zmieniłem zdanie. Nie ujawnię za wiele, jedynie nakreślę obraz tego, co nas czeka.

Dwa pierwsze odcinki niesamowicie mnie zaintrygowały, jednakże trzeci kompletnie zwalił mnie z nóg. Czułem przerażenie, w pewnym momencie zaczęły mi lecieć łzy. To co zobaczyłem, całkowicie mną wstrząsnęło. Ten jeden odcinek odpowiada na wiele dręczących nas pytań. Dopiero po obejrzeniu tego odcinka, zaczniecie kojarzyć niektóre fakty. Przyczyny i skutki pewnych zdarzeń staną się jasne jak nigdy dotąd. Niespodzianką jest, że trzeci odcinek nie skupia się na “Oceanic Six”. Akcja zostaje przeniesiona na wyspę, tak więc możemy się dowiedzieć co się z nimi dzieje. W odcinku będzie można także zobaczyć Desmonda i Penny, którzy dokonają nowych zaskakujących odkryć.

Czymkolwiek jest Jughead, jedno jest pewne - zmieni oblicze “Zagubionych”. Jest to coś strasznego i może stać się najważniejszym motywem całej historii. Zwróćcie uwagę na:

- bóle głowy i krwawienia z nosa

- widziane wcześniej osoby z rodziny

- kompas, który jest kluczem do zrozumienia

Wiedza jest potęgą.

Wierzcie mi - nie możecie przegapić tego odcinka.

Więcej na http://www.lost.org.pl
Menvalor
Tyler Durden

Re: Wstępne oceny prasy

Post autor: Menvalor » 2009-01-21, 09:20

No , no to właśnie lubie w lostach ,że ciągle potrafią zaskakiwać więc i tym razem się pewnie nie zawiedziemy :) jutro z samego rana oglądam najnowsze odcinki =) :572:
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-01-21, 10:52

faktycznie brzmi bardzo enigmatycznie i intrygująco :-D te bóle głowy i krwawienia z nosa to może będą dotyczyć tych co zostali na wyspie odnośnie przesunięcia w czasie :-D nie sadzę byśmy się zawiedli na tym sezonie ;-) dobrze, że nie obniżają poziomu :-D
jutro pobudka o 6 :mrgreen:
mikobro
Tyler Durden

Post autor: mikobro » 2009-01-21, 19:21

Wow... Zapowiada sie swietnie.
Jughead - a co to takiego ;)
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2009-01-21, 22:03

Jughead - mechanizm wyszukiwawczy dla protokołu Gopher opracowany w 1993 r. przez Rhetta Jonesa z uniwersytetu stanu Utah; od konkurencyjnego mechanizmu Veronica odróżnia się tym, że może przeszukiwać w danym momencie tylko jeden serwer Gophera.

Jughead jest oficjalnie akronimem Jonzy's Universal Gopher Hierarchy Excavation And Display, aczkolwiek de facto nawiązuje do nazwy mechanizmu wyszukiwawczego dla FTP Archie - Jughead Jones to jeden z bohaterów Archie Comics.

źródło: wikipedia

Czyli cholera wie co ^^
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-01-21, 22:09

ciekawy tytuł odcinka, może dowiemy się dlaczego został tak zatytułowany podczas jego oglądania - chociaż szczerze mówiąc nie liczyłabym na to :mrgreen: aczkolwiek czekam z niecierpliwością na tenże odc :-D

[ Komentarz dodany przez: Morgoth: 2009-01-22, 07:22 ]
Słyszałem także tłumaczenie w stylu "matoł" i "kretyn" ^^ i raczej bym stawiał że ono jest prawidłowe :D ~ Morgoth
amelia123
Indiana Jones

Post autor: amelia123 » 2012-11-04, 17:40

ten serial ciągle mnie zaskakuje,trudno jest mi przewidzieć kolejny odcinek,to w mnim jest najfajniejsze.
ODPOWIEDZ