Piłka siatkowa

Morgoth
Nosferatu

Piłka siatkowa

Post autor: Morgoth » 2008-05-26, 18:53

Czy interesuje może kogoś ten sport?? Ja osobiście baaardzo lubię siatkówkę, więc, jestem w klubie siatkarskim^^ Ten sport to więcej niż kopanie piłki czy jej odbijanie... to jest głównie myślenie :D

Obecnie rozgrywane też są eliminacje do Pekinu^^ Ogląde je ktoś? Bo ja nie :D
niunia
Indiana Jones

Re: Piłka siatkowa

Post autor: niunia » 2008-06-15, 13:47

Ja również lubię bardzo grać w siatkówkę.
Chociaż ogranicza się to tylko do grania w zawodach szkolnych lub na w-f to bardzo lubię spedzać w taki sposob czas ;)

Możemy być dumni z naszych "złotek". Świetnie grają.
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2008-11-27, 21:11

Morgoth pisze:Ten sport to więcej niż kopanie piłki
nawiązujesz tu w jakis sposób do piłki noznej?

ja równiez bardzo lubie siatkówkę: i do grania, i do ogladania :-) W podstawówce i na poczatku gimnazjum nawet ją troszkę trenowałam^^, ale gdy okazało sie, ze nigdy nie osiągnę nawet 1,70 m wzrostu dałam sobie spokoj :lol: Co do rozgrywek siatkarskich to ogladam, ale specjalnie sie tym nie interesuję, nie slędzę wynikow itp
O wiele większą przyjemność czerpie bowiem z seansów football'owych :-D
Nadare
Nosferatu

Post autor: Nadare » 2008-11-27, 21:29

Także lubię siatkówkę aczkolwiek przez 3 lata trenowałam ręczną :D
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-27, 22:14

Piłka siatkowa jest... moją pasją, mój ortopeda powiedział mi że po ponad 2-letniej przerwie za parę miesięcy wreszcie będę mógł znowu grać. Uwielbiam ten sport. Wyzwala tyle emocji, jest niesamowity. W tym sporcie twoi koledzy z zespołu muszą być dla ciebie jak bracia, tu musi być idealne zgranie, jeden drugiemu musi czytać w myślach nawet nie patrząc mu w oczy, a wszystko dzieje się z wielką dynamiką, gracz nie może nawet na sekundę się zagapić, piłka nie może nawet dotknąć boiska, więc można sobie wyobrazić że niedopuszczenie do tego, gdy piłka leci z prędkością grubo powyżej 100km/h jest trudne^^
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2008-11-27, 22:18

Siatkówka to jedyny sport, który poważam i który mnie interesuje, to szlachetna gra, a nie bieganie po boisku bez sensu.
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-28, 16:33

Może i znawcą sportów nie jestem, ale np piłka ręczna, w którą jeszcze nie grałem(^^) także jest wspaniałym sportem, natomiast piłka nożna.... nie gram w to, a oglądam tylko po to żeby szybciej zasnąć... :D
.pasztecik. pisze:szlachetna gra
Doskonale to ujęłaś ^^ nie znam żadnego zawodnika który byłby zdolny do jakiegoś zagrania nie-fair na boisku do siatkówki. W tą grę grają sami "dżentelmeni"^^, nie ma mowy o sytuacjach jak w piłce nożnej - jeden podbiega do drugiego i go kopie, tutaj wszyscy zawodnicy są jak przyjaciele, dobrze się znają (nawet jak pochodzą z drugiego końca świata i są w innych drużynach). Wiem to bo znam wiele osób które mieszkają poza moim terenem i ze wszystkimi utrzymuję dobry stosunek. Szacunek i itp do innych graczy zawodnicy okazują na boisku, nie raz się zdarza że ktoś dostanie w twarz i pada. Wtedy ten który uderzał piłkę podchodzi do niego i pomaga mu wstać. To czyni ten sport naprawdę pięknym
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2008-11-28, 21:58

co Wy sie tak uczepiliście tego argumentu o braku przemocy czy brutalności?
jeśli piłka nożna wg Was jest bezsensowna i brutalna to jakie musi byc Wasze zdanie o sportach walki: boksie itp.?
To czy gra jest fair play zależy tylko od zawodników, nie można przecież generalizować sprawy aż do tego stopnia, by stw. ze piłka nozna jest beeee, bo ktos kogoś sfauluje, a siatkówka jest cacy, bo tam się wszyscy szanuja :lol:
Bardzo lubię siatkówkę i racja, ze opiera się na nieco innych zasadach niz np football, ale i tak uważam, ze grubo z tym przesadzacie.
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2008-11-28, 22:33

Racja, sytuację przedstawiłem... nieco... abstrakcyjnie :D nie do końca udało mi się przekazać to co chciałem^^. Ale wróćmy do siatkówki ;) temat o piłce nożnej założyłem
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2008-11-30, 17:31

Ja miałam na myśli tylko tyle, że akurat dla mnie nie ma żadnego tak interesującego sportu jak siatkówka (lub ew. leżenie na kanapie, jeśliby uznać to za sport xD). Nie mam nic przeciwko miłośnikom futbolu czy boksu.
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2009-09-12, 15:29

Trwają właśnie Mistrzostwa Europy w Siatkówce, za parę minut rozpocznie się półfinał w którym Polacy zmierzą się z bodaj Bułgarią. Gdy patrzyłem na grę naszych reprezentantów w ostatnich meczach, zacząłem uważać że mogą oni i w pełni zasługują na zwycięstwo. Tym razem to nie jest ta narodowa wiara w Polaków, teraz to jest wiara w ich umiejętności. Jak myślicie, zdobędą mistrzostwo? (myślę że z Bułgarami sobie poradzą :D)
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2009-09-13, 11:48

Zdobędą, zdobędą. Teraz to na pewno :D
ODPOWIEDZ