Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Zostanmy przyjaciółmi

yrek
Agent Smith

Zostanmy przyjaciółmi

Post autor: yrek » 2007-01-01, 14:39

Obrazek
Zostańmy przyaciółmi
Gatunek: Komedia romantyczna

Graja m.in.:
Amy Smart
Anna Faris
Chris Klein
Chris Marquette

Fabuła:
Mlody nastolatek zakochuje sie w jednej z najladniejszych dziewczyn w szkole. Na przyjeciu konczacym nauke postanawia ze wyzna jej milosc - do tej pory wzlekal ze wzegledu na swoj wyglad - byl gruby. Zanim jednak zdazyl cokolwiek jej powiedziec w rece kolegow dostal sie jego pamietnik w ktorym opisywal swe uczucia do Jamie. Na oczach wszystkich Jamie pyta go, czy to prawda, ze ja kocha i mowi mu, iz moga jedynie zostac przyjaciolmi - Chris staje sie posmiewiskiem kolegow i postanawia wyjechac z dala od nich. Po kilku latach jest ceniana osobliwoscia w branzy muzycznej, na tyle sie zmienił ze wszystkie panienki na niego leca a on traktuje je jak rekawiczki. Gdy pewnego dani leci z pewna gwiazda w podroz psuje sie prywatny samolot i laduja w miejscowosci rodzinnej Chrisa. A wiec nadzarza sie okazja by zemscic sie na Jamie za owe "przyjacielstwo"...

Mimo iz malo smieszny to bardzo przyjemny i lekki. Na + dobor osady ( Amy Smart kotra bardzo lubie) i swietna gra:) Moja ocena 8/10
Ostatnio zmieniony 2007-08-06, 17:02 przez yrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mela0607
Agent Smith

Re: Zostanmy przyjaciółmi

Post autor: Mela0607 » 2007-02-24, 20:51

Co nie co o tym filmie słyszałam, ale nie wiedziałam, ze gra tam Ryan Reynolds :) hehe tak więc muszę zobaczyć po roli George'a w "Amityville" urzekł mnie :) mam nadzieję, że teraz będę miała okazję więcej filmów z nim zobaczyć nie tylko pamiętając go ze wspaniałego horroru jak i z komedii "Wieczny student", ale również z innych filmów :) a ocena dość wysoka...
sylwu$
Mad Max

Re: Zostanmy przyjaciółmi

Post autor: sylwu$ » 2007-08-08, 16:08

Hum...widziałam ten film dośc dawnao, ale z dużą częstotliwością xD (Tzn. 3 razy xD) Pewnie przez obsadę (Chris Klein :P) Ale sprostał wyzwaniom. Polecam ;)
ODPOWIEDZ