Hancock

Azgaroth
Tyler Durden

Hancock

Post autor: Azgaroth » 2008-07-13, 13:25

Spodziewałem się lekkiego letniego hitu z prostym schematem "jestem zły, ale zmienię się w dobrego i miłego", a okazało się, że Hancock to coś więcej. Kiedy już niby wszystko wiadomo następuje zwrot akcji, który wywraca wszystko do góry nogami, a z lekkiej produkcji przeradza się w poważny i dramatyczny film, przez co Hancock wiele zyskuje nie będąc jedynie pretekstem do pokazania efektów specjalnych i akcji.Cała obsada wypadła bardzo dobrze na czele z rewelacyjnym Willem Smithem. Akcja jest szybka i nie sposób się nudzić, scena akcji są bardzo dobrze zrealizowane łącznie z efektami specjalnymi.

Mam nadzieję, że wydadzą wersje reżyserską, bo niestety film sprawiał wrażenie mocno pociętego.Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-11-09, 18:08 przez Azgaroth, łącznie zmieniany 2 razy.
blue berry
Tyler Durden

Re: Hancock

Post autor: blue berry » 2008-07-14, 20:05

Spodziewałam się lekkiej komedyjki i wakacyjnego superhitu, ale Hancock ro naprawdę coś więcej. Lekki początek, środek wpisujący się w schemat i końcówka, która mnie powaliła. Nie jest to film wybitny ani o wielkim przesłaniu, ale nie jest też płytki i głupi. Hancock naprawdę trzyma wysoki poziom, jest się z czego pośmiać, co pooglądać, można się wzruszyć i chwilę zastanowić. Świetna gra Willa Smitha i Charlize.
Tylko w sumie trochę szkoda, że w środku filmu za bardzo poszli w stronę superprodukcji, bo z takim pomysłem i obsadą mogło wyjść coś jeszcze lepszego. Aczkolwiek nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, film wart uwagi.
Miodzio
Indiana Jones

Post autor: Miodzio » 2008-11-03, 22:46

Miło spędziłem czas przy tym filmie, ale nie jest to nic wielkiego. Początek fajny, druga część Hancocka, po nagłym zwrocie akcji (na który wielu narzeka) też jest bardzo dobra, ale sam koniec to już żenada. Już bardziej słodszego happy-endu chyba nie dało się zrobić. :)

Niemniej jednak Will Smitha, Charlize Theron i efekty specjalne to niewątpliwe plusy filmu.
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2008-11-04, 22:24

Hm... Coś więcej niż zwykła, płytka komedia, równocześnie żadne ambitniejsze kino.

Nie zawiodłam się, a nawet efekt końcowy był lepszy niż moje oczekiwania :)
Inspiration
Mad Max

Post autor: Inspiration » 2008-12-27, 22:16

Ziewałam na tym z nudów i miałam szczerą ochotę wyłączyć w połowię, ale mam taką zasadę, ze tego nie robię. Pierwsze minuty ok, potem coraz gorzej. Zakończenie to wogóle przemilczę.

Nie wiedziałam, że tam gra Charlize Theron i cały film myślałam, jaka ta babka do niej podobna. Dopiero w napisach wyczytałam, że to faktycznie ona.
Tuiq
Vincent Vega

Post autor: Tuiq » 2008-12-27, 22:27

Zaczynało się dobrze, ale na tym koniec...potem tylko coraz to nudniejsze sceny...a zakończenie...ech..mogli wymyślić coś o wiele lepszego.
Pandek
Indiana Jones

Post autor: Pandek » 2010-01-24, 22:45

Azgaroth pisze:Spodziewałem się lekkiego letniego hitu z prostym schematem "jestem zły, ale zmienię się w dobrego i miłego", a okazało się, że Hancock to coś więcej. Kiedy już niby wszystko wiadomo następuje zwrot akcji, który wywraca wszystko do góry nogami, a z lekkiej produkcji przeradza się w poważny i dramatyczny film, przez co Hancock wiele zyskuje
Zupełnie się nie zgadzam. Początek według mnie był całkiem niezły, ale im dłużej oglądałam, tym bardziej miałam ochotę zająć się czymś innym. Miało być oryginalnie, wyszło jak zwykle. 'Dramatyczne' sceny wcale do mnie nie przemawiały. Strasznie drażniła mnie też Charlize Theron. Smith na szczęście jak zwykle trzymał fason.
jaxcromwell
Vincent Vega

Post autor: jaxcromwell » 2010-03-27, 19:28

Z początku naprawdę świetny, ale w pewnym momencie świetność się skończyła, jakby scenarzysta dostał zawału, a resztę dopisał jego 5letni syn. Will Smith jak zwykle da się lubić, ale mimo wszystko odradzam.
amelia123
Indiana Jones

Post autor: amelia123 » 2012-10-31, 15:46

trochę nudnawy,zaczął się dobrze,ale po kilkunastu minutach miałam wrażenie jakby ktoś stracił główny wątek filmu.Jednak ogląda się go dobrze.
skinpenthar
Forrest Gump

Post autor: skinpenthar » 2015-02-26, 05:32

Początek według mnie był całkiem niezły, ale im dłużej oglądałam, tym bardziej miałam ochotę zająć się czymś innym. Miało być oryginalnie, wyszło jak zwykle. 'Dramatyczne' sceny wcale do mnie nie przemawiały. Strasznie drażniła mnie też Charlize Theron. Smith na szczęście jak zwykle trzymał fason.????
ODPOWIEDZ