Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Czy Filmy na YouTube mają szansę z Hollywood?

Dział dla filmowców-amatorów. Możecie w nim prezentować swoje filmy.
hawsk
Forrest Gump
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-15, 13:05

Czy Filmy na YouTube mają szansę z Hollywood?

Post autor: hawsk » 2014-12-15, 13:08

Witam wszystkich na forum :)
Chciałbym dzisiaj poruszyć temat jakim są amatorskie filmy tworzone w internecie, a konkretnie na samym YouTube. Większość tak zwanych Youtuberów tworzy vlogi, gameplaye, albo głupkowate filmiki, które zwykle nagrywają suszarką. Zdarzają się jednak twórcy, którzy odbiegają od typowych standardów i starają się nagrywać materiał zawierający jakiś "Kontent". Trend ten staje się szczególnie popularny w USA, gdzie moda gry i durne filmy mija, a zaczyna się tworzenie filmów, które za jakiś czas mogłyby być konkurencją dla Hollywood. Doskonałym przykładem jest kanał CorridorDigital.

Ja jednak skupiłem się bardziej na polskiej stronie YT i właśnie w naszym rodzimym kraju starałem się znaleźć kanał, który przedstawiałby coś więcej niż vlogi, gameplaye lub dziwne filmy nagrane telefonem. Przypadkowo wpadłem na ten kanał: https://www.youtube.com/user/Rectiv13 Nie dość, że chłopaki pokazują dobry humor to ich filmy są jak na polskiego YouTuba na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobrym przykładem jest ten film: https://www.youtube.com/watch?v=wk-DTiU ... G6bf4GcktA

Co sądzicie o tego typu dziełach? Mają szansę podbić serca widzów? Czy Hollywood powinno się obawiać konkurencji ze strony takich kanałów?
PharellMan
Vincent Vega
Posty: 13
Rejestracja: 2013-06-06, 19:30

Re: Czy Filmy na YouTube mają szansę z Hollywood?

Post autor: PharellMan » 2016-07-23, 20:47

Wszystko jest możliwe. Gdy ktoś osiągnie światowy rozgłos, i dużo wyświetleń na poziomie najpopularniejszego teledysku z VEVO, to może się wybije i do Hollywood. :-) ;-)
ODPOWIEDZ