Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Rodzina Soprano

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
grzena
Forrest Gump

Rodzina Soprano

Post autor: grzena » 2008-01-15, 18:52

Jestem tu nowy i byłem zdumiony, że na tym forum nie ma tematu o "Rodzinie Soprano", który jest uważany za najlepszy serial wszechczasów(Tylko nie w Polsce), nagrodzony licznymi nagrodami emmy i złotymi globami(Zdobył ich najwięcej w historii),był najchętniej oglądanym serialem w USA, który co tydzień gromadził ponad 14 mln ludzi co o ponad połowę wyprzedza inne seriale.

O serialu przeczytacie na http://rodzina.soprano.filmweb.pl/
Ostatnio zmieniony 2009-12-06, 14:11 przez grzena, łącznie zmieniany 1 raz.
Miodzio
Indiana Jones

Re: Rodzina Soprano

Post autor: Miodzio » 2008-01-23, 23:30

Oglądałem zaledwie kilka odcinków "Rodziny Soprano", ale serial podobał mi się. Jednak nigdy nie traktowałem go jakoś poważnie. Gangster chodzący do psychologa i mający problemy z własnymi dzieciakami raczej rozbawia (w dobrym tego słowa znaczeniu) niż jest traktowany poważnie. :-)
grzena
Forrest Gump

Post autor: grzena » 2008-01-26, 10:47

Miodzio pisze:Oglądałem zaledwie kilka odcinków "Rodziny Soprano", ale serial podobał mi się. Jednak nigdy nie traktowałem go jakoś poważnie. Gangster chodzący do psychologa i mający problemy z własnymi dzieciakami raczej rozbawia (w dobrym tego słowa znaczeniu) niż jest traktowany poważnie. :-)
Może to, że chodzi do psychologa, wydaje sie być zabawne, lecz jest to tylko obraz z wierzchu. Kiedy oglądasz wszystkie odcinki Rodziny Soprano pojmujesz każdy szczegół tego serialu.
Widzisz tam prawdziwą COSANOSTRE. Obejrzyj wszystkie sezony tego serialu, wtedy zobaczysz, jak ten serial jest doskonały.
Awatar użytkownika
fenek73
Vincent Vega

Post autor: fenek73 » 2008-01-31, 20:58

Na tym forum nie ma wielu tematow ktore byc powinny...

Bardzo fajny serial :]
jaxcromwell
Vincent Vega

Post autor: jaxcromwell » 2010-03-27, 19:40

Nie pozostaje nic innego do napisania, jak że serial jest naprawdę boski. Wyjątkowo, od deski do deski, wbija w ziemię. Polecam.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2010-07-01, 18:14

Oglądałem dwa odcinki. Muszę przyznać, że zapowiada się OK, ale ja jestem fanem kina gangsterskiego z Pacino, Brando (1 film :P), de Niro i Pesci. Pierdołowaty mafiozo uczęszczający na psychoterapię, który co 20 minut ma zawał to oryginalny, świeży pomysł, ale nie to co tygrysy lubią najbardziej ;)
Może jeszcze dam mu szansę po tych wszystkich pozytywach, które zbiera...
ODPOWIEDZ