Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jakie sporty uprawiacie?

Awatar użytkownika
Micros
Indiana Jones

Jakie sporty uprawiacie?

Post autor: Micros » 2009-02-15, 21:16

Tak jak w temacie, czyli co trenujecie lub jakie dyscypliny sportowe uprawiacie dla przyjemności?

Jeżeli chodzi o mnie to uwielbiam grać w piłkę nożną ze znajomymi :) Oprócz tego lubię lekkąatletykę, w szczególności bieganie. Lubię także zagrać w siatkówkę i pojeździć na rowerze, za to niezbyt przepadam za koszykówką :P
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Re: Jakie sporty uprawiacie?

Post autor: B... » 2009-02-16, 09:24

Trenujemy- nic ^^
Dla przyjemności...choć ostatnio rzadko...piłka nożna...oczywiscie przy umiejętnościach niemalże zerowych :lol: Ale jestem groźnym graczem ;] Najlepiej odnajduję się w ataku.
A tak na serio już zupełnie to naprawde bardzo lubie piłkę nożną i grać rzeczywiście za bardzo nie potrafię, ale jak na dziewczynę i tak jestem dość dobra ;-)
Lekkoatletyki nie cierpię, ale siatkówkę już jak najbardziej. Gra mi idzie o niebo lepiej niż w nożną, ale zapał i emocje już nie te same :mrgreen:
Za koszykówką też nie przepadam, po części przez mój wzrost :lol: i w ogole...zbyt brutalna gra^^
Aaaa ostatnio grałam kilka razy w squasha. Fajna zabawa, ale po 30 minutach gry myslalam, ze nie dojde do domu nawet czołgając sie xD
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2009-02-16, 19:15

Obecnie (ponad 2 lata...) ze względów medycznych sportów uprawiać nie mogę... ale wcześniej... :D się działo :D
Po pierwsze siatkówka :D Jestem w klasie sportowej o profilu p. siatkowej od 6 lat :D i trzeba powiedzieć że ten sport jest piękny... szczególnie gdy ma się na jakimś poziomie umiejętności... a jak się zaczyna zabijać... to wtedy ten sport jest najpiękniejszy :D
Piłka nożna... kiedyś z kolegami na podwórku... i chyba nigdy więcej :D (oprócz wf :D)
Bardzo lubię grać w tenisa :D Jest to piękny sport, każdemu kto może polecam :D
A zimą narty... nie mogę się doczekać wyzdrowienia chyba głównie ze względu na te narty... jak ja dawno na nich nie jeździłem... :roll:
Lekkoatletyka... tylko skok wzwyż :D i nic po za tym :P
Na czym polega ten squash :D
Awatar użytkownika
Micros
Indiana Jones

Post autor: Micros » 2009-02-16, 19:30

Aaaa właśnie, dobrze, że przypomniałeś mi o sportach zimowych Morgoth :D Jakiś tydzień temu byłem na zimowisku i wreszcie zacząłem uczyć się jazdy na nartach xD Trzeba przyznać, że nie idzie mi źle jak na początek, a zabawa jest przednia :P Ale to nie wszystko - jako, że od dawna korciło mnie spróbować jazdy na snowboardzie to i tego spróbowałem - i jest to po prostu świetne!! Każdemu kto jeszcze nie próbował polecam bardzo i nie musicie się nic martwić, że sobie nie poradzicie - ja jestem żywym przykładem na to, że można uczyć się jeździć na snowboardzie, nawet jeżeli 2 dni wcześniej pierwszy raz stanęło się na nartach :D
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2009-02-16, 19:43

Ja pamiętam jak pierwszy raz stanąłem na nartach... nie musiałem się uczyć, zanudzałem się z tą grupką "uczących się". Mama mówi że mam jakiś ... "dar", że umiem robić w pewien nieprofesjonalny sposób... i jak na tych nartach stanąłem to ... jeździłem xD
Ostatnio chciałem się złapać na snowboard ale mi się nie udało... Następnym razem muszę spróbować xD Trza jakieś ciuchy z poduszkami na tyłek i kolana brać, nie? xD
Awatar użytkownika
Micros
Indiana Jones

Post autor: Micros » 2009-02-16, 19:45

No fakt, upadków jest zdecydowanie więcej niż na nartach, ale zabawa jest niesamowita i szczerze to ja na desce nawet lepiej się czuję niż na nartach, mimo większej ilości "gleb" :D
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-02-16, 20:37

Morgoth pisze:Na czym polega ten squash :D
na tym :
http://www.scrd.ca/files/Image/Recreati ... quash1.jpg
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

naprawdę fajna zabawa, tylko strasznie wyczerpująca, szczegolnie jak z kondycją nie jest jakoś wybitnie najlepiej xD
I trzeba miec partnera, który ma o tym pojecie ale nie miażdży Cie na wejsciu^^

aaaa ja zawsze chciałam nauczyc sie na desce jezdzic, za nartami jakos nie przepadam...w ogole zimowe sporty to nie moj zywioł...zdecydowanie :lol:
Nosek ;o)
Tyler Durden

Post autor: Nosek ;o) » 2009-02-17, 13:59

Ja trenowałam przez 9lat pływanie (jednym z moich trenerów był pierwszy trener Otylii Jędrzejczak ^^), zakończyłam moją "karierę" po gimnazjum z tegoż powodu, że byłam w tym baaardzo przeciętna, a jeśli nie ma się super wyników to nawet motywację trudno znaleźć.... teraz strasznie mi tego brakuje. Chodze na basen często, ale sama nie potrafię zrobić sobie porządnego treningu.

Latem lubię biegać, ale oczywiście moim żółwim tempem :D
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2009-10-26, 17:57

Nie no jak mogłem przegapić ten temat :576: Jestem anty sport nienawidzę tego, każdy ma swoje poglądy :P . Chodź czasami mi się tam zdarzy raz na ruski rok zagrać w Unihokeja lub koszykówkę ^^ . Nienawidzę piłki nożnej , siatkówki i piłki ręcznej, nie wiem czemu tak jest, ale nie zmienię już tego, po prostu jestem Other ^^ i jestem zadowolony z tego. Na w-fie to tylko trzymam się twardo ławki, a, że włefista jest również moim wychowawcą to może przymknąć oko, no ale jak już przyjdzie pora coś zaliczać to wtedy muszę coś zrobić, żeby nie było :576:
Micros pisze:pojeździć na rowerze
No to też czasami pojeździć mogę ^^

Ciekawe czy Pani Moderator się udzieli w temacie :576:. Ciekawy jestem bo też niby Other ^^
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2009-10-26, 23:30

Matthew pisze:Ciekawe czy Pani Moderator się udzieli w temacie :576:. Ciekawy jestem bo też niby Other ^^
Po tak silnej sugestii, trudno abym zrobiła inaczej. Nie mam nic do powiedzenia w tym temacie, poza tym, że "mam tak samo,jak Ty", jestem widocznie namacalnym przykładem weirdo ^^ Poza faktem, że uprawiam (w lecie) agresywną jazdę na rolkach K2 to wszystko ...
Chyba, że do sportu zalicza się "pogo" na koncercie, to tak :mrgreen: powiedziałabym wtedy, że wykazuję pewną nad aktywność w tym sporcie ^^
Awatar użytkownika
Piotrek1230
Indiana Jones

Post autor: Piotrek1230 » 2009-10-27, 20:05

A ja powiem, że lubię każdy sport i co najważniejsze to dobrze mi w tym idzie:D
Jest wiele sportów, w których chciałbym się spróbować, ale niestety nie mam okazji, ogranicza mnie miejsce zamieszkania:(
A tak poważniej to zajmuje się sprintami w listopadzie będzie rok odkąd trenuję w klubie, no i oczywiście piłka nożna, gram od czwartej klasy z kilkoma przerwami, ale niestety tylko w miejscowej drużynie.
Krzysiu Wiasa
Jack Sparrow

Post autor: Krzysiu Wiasa » 2017-05-23, 06:21

Squash i pilka nozna :-)
filmowiec10
Forrest Gump

Post autor: filmowiec10 » 2019-03-20, 08:19

Ja biegam :-)
ODPOWIEDZ