Wysłannik Piekieł

KeniG
Indiana Jones

Wysłannik Piekieł

Post autor: KeniG » 2007-03-19, 19:59

Genialny film - Klimat, wspaniała muzyka i sam pomysł na Cenobitów i ich niesamowita charakteryzacja zasługują na nie lada uznanie, oglądanie tego filmu to sama przyjemność, a Frank bez skóry na piętrze robi wspaniałe wrażenie :) film kultowy który zasłużył na miano klasyki kina grozy. Do minusów należy zaliczyć efekty błyskawic które pojawiają się na końcu (charakteryzacja, Cenobów pochloneła tyle kasy że na lepsze "promienie" na końcu już jej nie starczyło) i wątek "człwieka z brodą" moment kiedy wyjaśnia się to kim ta postać jest sprawia wrażenie dodanego na siłe i po prostu ta postać nic do filmu nie wnosi i mógłby on obyć się równie dobrze bez niej...................10--\10. POLECAM.
Obrazek
Freddy K.
Jack Sparrow

Re: Wysłannik Piekieł

Post autor: Freddy K. » 2007-03-20, 16:06

Zgadzam się całkowicie z twoją opinią :) Chyba nie muszę nic dodawać :) Końcówka faktycznie żałosna :/ Za to niesamowity klimat, kultowa muzyka, świetne krwawe sceny, Cenobici (No, Ba! Jakbym musiał przypominać :) Pinhead najlepszy, i ten z ząbkami ;) ) i czarująca Kirsty (Mnie zaczarowała :) Uważam, że jest bardzo piękna, tak samo w kontynuacji, w 6 części już nie...). Ja daję 9/10. Ach, uwielbiam wracać do tego horroru :)
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-03-20, 23:11

A ja się trochę zawiodłem. Tyle się nasłuchałem o genialności tego filmu, a tu "zaledwie" dobry horror, który wyrasta ponad przeciętność tylko dzięki Cenobitą. 6+/10
KeniG
Indiana Jones

Post autor: KeniG » 2007-03-20, 23:48

To napisz co ci się nie podobało.
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-03-21, 17:53

Nie chodzi o to, że mi się coś nie podobało, raczej nic w tym filmie nie zachwyciło i oprócz cenobitów to najzwyklejszy horror. Już Koszmar z ulicy Wiązów bardziej mi się podobał.

[ Dodano: 2007-08-07, 13:47 ]
Widziałem już trzy części i jako najlepszą uważam drugą. O wiele bardziej mi się podobała od pierwszej. Druga część jest orginalna, oddala się od zwykłego horroru. Więcej jest fantastyki, a samo piekło robi wrażenie. Ta część w pełni mne usatysfakcjonowała. (Za to trzecia to już wyraźny spadek formy).
Serge
Forrest Gump

Post autor: Serge » 2008-04-11, 11:40

Jeden z bardziej klimatycznych horrorów jakie widziałem! Sam pomysł na fabułę genialny, plus do tego efekty gore(które jak na tak niskobudżetowy film były na naprawdę dobrym poziomie) no i przede wszystkim Cenobici ze szczególnym wskazaniem na Pinheada! Poza pierwszą częścią widziałem jeszcze 2 i 3, i o ile 2 jest świetna i można nawet przebija pierwszą część, tak 3 jest już robiona przez Amerykanów i widać to w ogólnej konstrukcji akcji. Ale to już nie ten temat że tak powiem :D
coolgee6
Forrest Gump

Post autor: coolgee6 » 2014-12-24, 10:46

film kultowy który zasłużył na miano klasyki kina grozy. Do minusów należy zaliczyć efekty błyskawic które pojawiają się na końcu
(charakteryzacja, Cenobów pochloneła tyle kasy że na lepsze "promienie" na końcu już jej nie starczyło) i wątek "człwieka z brodą" moment kiedy wyjaśnia się to kim ta postać jest sprawia wrażenie dodanego na siłe i po prostu ta postać nic do filmu nie wnosi i mógłby on obyć się równie dobrze bez niej...................10--\10. POLECAM
ODPOWIEDZ