Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Spoilery dotyczące 5 sezonu

Dyskusje o spoilerach.
Pam
Forrest Gump
Posty: 5
Rejestracja: 2008-08-27, 11:00
Lokalizacja: Wlkp^^

Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Pam » 2008-06-28, 17:49

To narazie tyle, co wiadomo o piatym sezonie popularnego serialu ;)

* Sezon piąty jest o tym dlaczego Oceanic Six muszą wrócić, a szósty co się stanie kiedy już wrócą" - tak Damon Lindelof określił tematykę flashfowardów...
* Sezon piąty zaplanowano na ostatni tydzień stycznia.
* Po sezonie czwartym czekają nas jeszcze 34 epizody - 17 epizodów sezonu piątego i 17 epizodów sezonu szóstego.
* Find 815 spotkało się z uznaniem i sympatią fanów dlatego przed sezonem piątym czeka nas prawdopodobnie podobny prolog.
o Być moze chodzi o Octagon Global Recruiting?
* W tym serialu nigdy nie usłyszycie słowa klon. Wszelakie teorie o klonowaniu automatycznie upadają.
* Wyspa nie jest czyśćcem/piekłem/niebem. Rozbitkowie żyją.
* Wyspa poddaje ludzi rozmaitym testom, potrafi dokonać projekcji najważniejszych obrazów, wspomnień z życia każdego z bohaterów, aby określić co tak naprawdę liczy się dla nich.
* Serial zawiera motyw podróży w czasie, ale nie zobaczymy nigdy alternatywnych rzeczywistości, linii.
* Piąty sezon Zagubionych skupi się na projekcie Dharma Initiative.

credit: lostpedia.com
niunia
Indiana Jones
Posty: 208
Rejestracja: 2007-12-26, 00:53
Lokalizacja: z Krainy marzeń..

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: niunia » 2008-08-25, 13:14

W internecie pojawiła się nazwa jaką będzie nosił pierwszy odcinek 5 serii Zagubionych.

"Because You Left" – taki tytuł będzie nosił premierowy odcinek 5 serii, wiemy to dzięki Jeffowi Jensenowi z "Entertainment Weekly”. Skąd wziął się ten tytuł? Można się tylko domyślać, że będzie to odpowiedź Locke'a na pytanie Jack'a: dlaczego na wyspie wydarzyły się „bardzo złe rzeczy”?. Jednak czy będzie tak w serialowej rzeczywistości? Jeżeli chcemy uzyskać odpowiedź na to, jak i wiele innych pytań dotyczących 5 sezonu - musimy zwyczajnie uzbroić się w cierpliwość.
źródło: zagubieni.pl
Menvalor
Tyler Durden
Posty: 355
Rejestracja: 2008-03-15, 09:27
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Menvalor » 2008-08-25, 15:33

Moim zdaniem to raczej bedzie inny tytuł (chociaż kto tam ich wie) jak nie wiadomo jaki był do końca tytuł np. 9 odcinka 4 sezonu po przerwie wtedy to jak moga wiedzieć jaki to będzie tytuł ,który odcinek będzie puszczony za prawie pół roku :mrgreen: .
Adamox11
Agent Smith
Posty: 698
Rejestracja: 2008-05-30, 19:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Adamox11 » 2008-08-27, 11:36

Menvalor pisze:za prawie pół roku :mrgreen: .
Wes mi czlowieku nie przypominaj a co do spoilerow na WIkipiedii Lostów(xD) znalazlem cale mnustwo tego taka dluga lista ze shok ale watpie zeby chociaz polowa byla prawdziwa.
Menvalor
Tyler Durden
Posty: 355
Rejestracja: 2008-03-15, 09:27
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Menvalor » 2008-08-27, 15:29

No sorry ale taka jest bolesna prawda :P Spoilerów jest mnóstwo ale większość z nich to wyssane z palca plotki przez ludzi ,którzy mają za dużo wolnego czasu. :mrgreen:
powerr
Tyler Durden
Posty: 324
Rejestracja: 2007-12-26, 01:50

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: powerr » 2008-12-18, 17:31

Całe opisy odcinków - fabuły sezonu 5. - MEGASPOILERY


Sawyer, Miles, Charlotte i Juliet przetrwali 'przenosiny' Wyspy. Faraday dociera do brzegu i sprawia wrażenie kompletnie obłąkanego. Twierdzi, że jest z przeszłości, nie przyszłości. Charlotte próbuje uspokoić Daniela jednak fizyk opowiada zwariowane historie. Cała piątka jest razem w momencie ataku... No właśnie, jakiego ataku? Przypuszcza się, że w momencie ataku Egipcjan w łachmanach! Wcześniej wyciekły informacje dotyczące sceny, w której Locke i Alpert uciekają przed Egipcjanami - doniesienie zostało niedawno uwierzytelnione. Asim i Bomani - tak zwią się wspomniani dzikusi. Bomani po długim pościgu strzela z łuku do Johna i bierze go jako zakładnika. Richard obserwuje całe zajście z dystansu. Omid Abtahi, czyli serialowy Bomani, spytany o swoją rolę przyznał, że wciela się w Egipcjanina (nosił ubrania nawiązujące do stylu starożytnego Egiptu). Aktor dodał również, że nie zna języka i pojawi się prawdopodobnie w jednym epizodzie, w przeciwieństwie do Anila Kumara (który wciela się w jego brata).


Sayid popadł w paranoję. Eliminował pojedynczo współpracowników Widmore'a, co nie obyło się bez konsekwencji. Ma na karku kilku płatnych zabójców wynajętych przez Charlesa. Obawy są słuszne, gdyż w czasie podróży Sayida i Hurleya samochodem, pojazd nagle dziurawią kule. Udaje im się jednak uciec. Jadą do bezpiecznej kryjówki, którą przygotował dla nich Ben. Niestety w mieszkaniu czeka już para agentów operacyjnych Widmore'a. Wydaje się, że Sayid spotkał już kiedyś jednego z nich. Chodzi tu o kobietę, która w chwilę później strzela w klatkę piersiową Irakijczyka. Mimo elementu zaskoczenia „zagubionym” udaje się obezwładnić napastników. Sayid prosi Hurleya, by na niego poczekał. Wyjmuje mały transponder GPS i umieszcza go w komórce kobiety.


Los Angeles. Kate składa wizytę Oficer z nadzoru sądowego. Dostał on anonimową wiadomość, że złamała warunki zwolnienia i przekroczyła granice Stanu. W końcu zakuwa ją w kajdanki. Cała scena rozgrywa się na oczach Aarona. Kate przeprasza chłopca i zaczyna płakać. Oficer informuje dziewczynę, że dzieckiem zajmą się odpowiednie służby i zabiera ją do samochodu. Nagle słychać strzał. Oficer pada na ziemię. Kate jest zdezorientowana. Przeszukuje mężczyznę w poszukiwaniu kluczyków od kajdanek i do samochodu. Tymczasem znajduje coś jeszcze. Jest to karta identyfikacyjna. Mężczyzna, który ją brutalnie skuł wcale nie pracuje dla sądu. Jest to człowiek Charlesa Widmore'a. Dziewczyna zabiera Aarona i ucieka. Zastanawia się przy tym kim był tajemniczy wybawiciel, który zastrzelił fałszywego agenta.


Locke zostaje schwytany i ugodzony strzałą. Dowiadujemy się kilku interesujących faktów. Okazuje się, że Wyspę od bardzo dawna zamieszkuje stara ale wymierająca w tej chwili cywilizacja. Ich problemy zaczęły się odkąd na Wyspę przybyli nowi ludzie, doszło do masakry. Wyspiarzy zaczęła dziesiątkować wtedy dziwna choroba. Obecnie można ich policzyć na palcach dwóch rąk. Nie są to ludzie Alpert'a. On sam należał kiedyś do tej grupy ale odszedł i założył własną. Od tej pory obie wspólnoty żyją na wyspie w pełnej koegzystencji. Panujący porządek niszczy dopiero Locke. W czasie ucieczki zabija Bomani, młodszego brata Asim'a. John zostaje ponownie złapany. Asim chce natomiast zemsty. Pierwsi mieszkańcy wyspy uważają, że Locke nie może być nikim dobrym, gdyż jest ze złymi ludźmi. Pamiętają o przepowiedni - o „złym człowieku” z „jej wizji”. Nie zostaje poruszone kim jest tajemnicza „ona” ale Locke dostrzega jaskinię. Na znajdujących się w niej malowidłach widnieje mężczyzna z wbitą w ramię strzałą. Dla tych ludzi jest jasne, że John zniszczy do reszty panujący porządek. Chcą temu za wszelką cenę zapobiec i dlatego też postanawiają go zabić. Całej sytuacji przygląda się z ukrycia Alpert. Wychodzi z kryjówki w chwili, gdy Asim chce uśmiercić Locke'a. Nagle wszystko się zmienia. Niedoszły zabójca i pozostali mieszkańcy zaczynają się zachowywać jakby ujrzeli... Boga.


Alpert żąda wypuszczenia John'a. Przypomina też, że rozejm panuje od bardzo długiego czasu. By utrzymać pokój zwraca się w końcu do starszyzny. Niestety Asim nie chce pogodzić się ze śmiercią brata. Według niego nie może ona pójść na darmo. Dlatego też udaje się do jaskiń. Chwilę później nad dżunglą rozlega się ryk potwora z czarnego dymu. Monstrum powstrzymuje Alpert, który wydaje się być z nim jakoś połączony. Mimo wszystko Asim nie rezygnuje z zemsty i próbuje jej dokonać przy pomocy zwykłej broni.


Alpert radzi John'owi uciekać. Ma kierować się w stronę wybrzeża i szukać pozostałych rozbitków. Po drodze Locke spotyka Sawyer'a. „Zagubiony” nie rozumie jednak czemu John ucieka. Twierdzi też, że nic nie słyszał. John jest jednak stanowczy. Mówi, że za wszelką cenę muszą uciekać z Wyspy. Wkrótce mężczyźni spotykają Juliet, Charlotte, Miles'a, i Daniel'a. Zaraz potem wsiadają do małego canoe i oddalają się od lądu. Daniel robi jakieś notatki i nakreśla w powietrzu dane, czym wywołuje zaskoczenie u Locke'a.


Sawyer krzyczy, że muszą wracać na wyspę. Locke jest jednak stanowczy i twierdzi, że muszą zostać tu, gdzie są. Przed rozbitkami wyłania się jakiś obiekt. Okazuje się, że na odłamkach ze statku dryfuje nie kto inny jak Jin. Niestety jest on ciężko ranny. Juliet może mu pomóc ale muszą wrócić na wyspę po niezbędne leki i narzędzia. John traci argumenty. Canoe przybija do plaży. Lekarka w pośpiechu udaje się po potrzebne rzeczy ale nie znajduje tego, czego szukała. Warto nadmienić, że w czasie, gdy się to wszystko dzieje, Daniel Faraday zachowuje się bynajmniej dziwnie. Cały czas pisze coś w powietrzu. W końcu spogląda na kartkę z notatnika, uśmiecha się i ucieka. Pozostali są zbyt zajęci Jin'em, by go powstrzymywać.

źródło: lostpedia
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu
Posty: 1120
Rejestracja: 2008-07-07, 17:52
Lokalizacja: znad morza... ;D

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Cate13 » 2009-01-18, 20:42

hmmm...zaczyna się robić coraz ciekawiej :-D
Nadare
Nosferatu
Posty: 1523
Rejestracja: 2008-11-25, 21:22

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Nadare » 2009-01-19, 17:01

Poniżej przedstawiam 2 spoilery na temat Sawyer’a oraz jeden dotyczący ogólnej sytuacji w sezonie 5-tym.

1. Jeden z bohaterów okaże się zdrajcą.

2. Sawyer będzie nosił kombinezon Dharmy, na którym będzie widniał podpis LeFleur, jednakże nie będzie on miał nic wspólnego z tym nazwiskiem.

3. Kate odwiedzi Cassidy aby wręczyć jej pieniądze dla córki Sawyer’a. Cassidy nie będzie z tego powodu zadowolona.

Więcej na

Kod: Zaznacz cały

http://www.lost.org.pl


[ Dodano: 2009-01-27, 15:38 ]
Wszystkim, którzy nie nie mogą doczekać się kolejnyWch odcinków, prezentujemy nową porcję spoilerów

- W odcinku “Jughead” ujrzymy młodego Charles’a Widmore’a

- dowiemy się dlaczego Richard odwiedził młodego Locke’a

- Faraday nie jest tym kim się wydaje być, przed przybyciem na wyspę zrobił ” pewne złe rzeczy z pewnymi złymi ludźmi”

- Dharma będzie chciała zabić Sayid’a, któremu w ucieczce pomaga nastoletni Ben

- Ben zostanie postrzelony
Awatar użytkownika
lost003
Tyler Durden
Posty: 319
Rejestracja: 2008-02-04, 12:49

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: lost003 » 2009-01-27, 18:28

Zwykle nie czytam spoilerow ale zrobie ten wyjatek bo mnie kusi

Obrazek
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu
Posty: 1120
Rejestracja: 2008-07-07, 17:52
Lokalizacja: znad morza... ;D

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Cate13 » 2009-01-27, 18:44

niezłe, najbardziej zaciekawił mnie ten o Faraday'u, brzmi bardzo intrygująco - pewne złe rzeczy złym ludziom uuu :mrgreen: przekonamy się w czwartek, zapowiada się emocjonujący odcinek - zresztą tak jak cały sezon :-)
Nadare
Nosferatu
Posty: 1523
Rejestracja: 2008-11-25, 21:22

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Nadare » 2009-01-30, 15:09

powerr pisze:Okazuje się, że na odłamkach ze statku dryfuje nie kto inny jak Jin.
Chciałabym żeby tak było :D
Adamox11
Agent Smith
Posty: 698
Rejestracja: 2008-05-30, 19:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Adamox11 » 2009-01-31, 01:02

Dharma będzie chciała zabić Sayid’a,
Troche dziwne , bo niezauwazylem zadnego specjalnego powiazania miedzy Dharma a Saydem
Nadare
Nosferatu
Posty: 1523
Rejestracja: 2008-11-25, 21:22

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Nadare » 2009-02-04, 21:36

Jak donosi Kristin z E!Online już niebawem powróci wątek miłosny między Kate a Sawyer’em. Mają to być wydarzenia pełne lęku i niepokoju.
Pewnym jest, że Sawyer zobaczy Kate w dżungli. Ma to być spotkanie skomplikowane a zarazem proste.
Jeśli chodzi o Panią Hawking - możliwe, że będzie to matka Faraday’a.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu
Posty: 1120
Rejestracja: 2008-07-07, 17:52
Lokalizacja: znad morza... ;D

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Cate13 » 2009-02-04, 21:47

Nadare pisze:Sawyer zobaczy Kate w dżungli. Ma to być spotkanie skomplikowane a zarazem proste.
czyżby Sawyer miał przywidzenia albo halucynacje :?: :mrgreen: bo w końcu jej tam raczej nie będzie, chociaż wydaje mi się, że w końcu Kate przekona się do powrotu na wyspę, bo tam nikt jej ani Aarona nie znajdzie i nie będzie chciał jej go zabrać.
Nadare
Nosferatu
Posty: 1523
Rejestracja: 2008-11-25, 21:22

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Nadare » 2009-02-04, 22:00

a może przeniosą się do czasów, kiedy już byli na wyspie? xD
nowakmt
Forrest Gump
Posty: 6
Rejestracja: 2008-05-09, 14:54

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: nowakmt » 2009-02-04, 22:00

a może Sawyer spotka Kate, tak jak Faraday Desmonda, czyli po jakimś przebłysku, przeniesie się do czasu gdy będzie Kate na wyspie i jakoś na siebie wpadną;)

Edit-nasunęło mi się, że Sawyer może wpłynąć na Kate tak samo jak Faraday na Desmonda i dlatego Kate zmieni zdanie i będzie chciała wrócić na wyspę
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu
Posty: 1120
Rejestracja: 2008-07-07, 17:52
Lokalizacja: znad morza... ;D

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Cate13 » 2009-02-04, 22:03

no to w sumie jest bardziej prawdopodobne i "sensowne" :-D nadal uważam, że Kate i tak się przekona do powrotu na wyspę żeby nikt jej Aarona nie odebrał. Chyba, że sprzymierzy się z Sun :mrgreen:
Adamox11
Agent Smith
Posty: 698
Rejestracja: 2008-05-30, 19:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Adamox11 » 2009-02-05, 11:19

Ja mysle ze nowakmt mowi bardzo sensownie :) Niewiem czy namowi Kate do powrotu ale moze samo te spotkanie pobudzi w Kate chec powrotu na wyspe
Nadare
Nosferatu
Posty: 1523
Rejestracja: 2008-11-25, 21:22

Re: Spoilery dotyczące 5 sezonu

Post autor: Nadare » 2009-02-10, 17:24

Gdzieś natknęłam się na amerykańskiej stronie, że jak Kate zobaczy Sawyera to będzie myślała, że widzi ducha i nie będzie mogła uwierzyć w to, ze go widzi i Lilly mówiła, ze Kate myśli, że Sawyer jednak nie żyje
ODPOWIEDZ