3x16 One of Us

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

3x16 One of Us

Post autor: Dusqmad » 2007-12-26, 18:52

Średni epizod. Dzieje się w nim niewiele, retrospekcje z Julliet nie wnoszą wiele nowego, a głównie potwierdzają to co samemu można było wydedukować. Najlepsza była się reakcja Sawyera na widok Jacka: „Sukinsyn” :D.
Dobrze by było, gdyby po powrocie skończyła się kadencja doktorka.
Sheenaz
Jack Sparrow

Re: 3x16 One of Us

Post autor: Sheenaz » 2008-04-29, 14:43

"Boski Jacko" po raz kolejny puszy się swoją rola przywódcy - "Ja jej, ufam to powinno wystarczyć" pfff też coś ;-) ( Sayid: -It's not :-D ) Swoją drogą wiedziałam, że z tą Juliet jest coś nie tak ale mimo wszystko zaskoczyła mnie perfidia planu wkręcenia się do rozbitków jaki kazał jej zrealizować Ben :-> . Ciekawe jaką cenę za tę pomyłkę swego lidera zapłacą bohaterowie :-D
Maver1ck
Forrest Gump

Post autor: Maver1ck » 2009-04-15, 03:31

Lecz mimo wszystko podczasa rozmowy Juliet z Benem widać w niej wachanie albo raczej przymus. Robi coś wbrew własnej woli.
Ale mimo wszystko gdy to oglądałem to na końcu sobie pomyślałem, i wybaczcie mi słownictwo, "Co za suka!" :P
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2010-01-14, 01:10

Juliet jest beznadziejna w 3 sezonie, zmarnowała kolejny odcinek, może ta cała historia z jej znalezieniem się na Wyspie jest ciekawa, ale zero emocji, ma tam kilka min w zanadrzu, ale jest postacią zimną, nie wyraźną, bez osobowości, ciągle mruga oczami, jakby była w stanie depresji i na Depakine jechała ... taka pani Basia sąsiadka, co zawsze sól pożyczy.
Natomiast w "V" gra nawet całkiem ciekawą postać ... Dobra, ale jest też kilka scen nie wnoszących nic do fabuły, ale są świetne, tj . Ben idzie z Juliet do Mikhail'a i mówi : "don't shoot us", Jack wita się z Sawyerem i rozmowa Bena z Juliet. Końcówka też całkiem intrygująca, ale odcinek ma co najmniej dwie niezłe wpadki w montażu, w tym jedna na moście ...
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2010-01-15, 13:02

Retrospekcje, no właśnie, Juliet jest cudotwórcą... wiadomo czemu Inni chcieli jej na Wyspie... dlaczego kobiety w ciąży umierają... ? To również jest pewnie jedna z wielu zagadek magicznej Wyspy ^^. Ostania retrospekcja gdzie Julie buduje schronienie wybitna taka mroczna... co oni chcą im zrobić... 'zobaczymy się za tydzień' słowa Manipulatora o czymś świadczą... może ich zaatakują od nowa... Podróż przez dżunglę nie taka straszna jak się wydaję... na plaży źle przyjęto nowego członka... no nie dziwie się... musi trochę minąć aby człowieka poznać/zobaczyć jaki jest na prawdę, po tym wszystkim co im zrobiono. zaufanie odnalazła u Jacka, choć ten myśli... że Juliet jest taka och i ach... pewnie i tak później to wyjdzie w praniu... Główna bohaterka odcinka ma w sobie również coś z manipulatora... ta gadka z Sayidem i Sawyerem...
ODPOWIEDZ