Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Johnny Depp

Sławni, bogaci, przystojni utalentowani oraz Ci, którzy stworzyli najlepsze kreacje w dziejach kina.
Necron

Johnny Depp

Post autor: Necron » 2006-08-03, 10:16

Obrazek

Johnny Depp urodził się w niezbyt przyjaznej dzielnicy USA. Swego dzieciństwa nie wspomina mile. Jego najbliższą osobą był dziadek, który zmarł gdy Johnny miał siedem lat. Natomiast rodzice przeprowadzali się ciągle z miejsca na miejsce. Chłopakowi się to nie podobało. W tych trudnych chwilach pomagał mu wujek. W wieku dwunastu lat Johnny dostał od mamy gitarę, która z czasem stała się jego prawdziwą pasją. Kiedy Johnny skończył lat piętnaście, jego rodzice rozwiedli się. Buntował się, rozrabiał i brał narkotyki. Mając szesnaście lat postanowił porzucić szkołę i zająć się muzyką. Pewnego dnia, poznał swą przyszłą żonę - Lori Allison. Przedtem zaś przedstawiła go Nicolasowi Cage'owi. Mimo iż na początku obaj nie przepadali za sobą z upływem czasu udało się im zaprzyjaźnić. Cage namówił Johnny'ego aby spróbował sił w aktorstwie i przedstawił go swemu agentowi. Następnie Depp dostał propozycję wystąpienia w filmie "Koszmar z Ulicy Wiązów". Wes Craven - reżyser filmu zapytał swą córkę, kto jej zdaniem powinien dostać rolę Glena, a dziewczyna wybrała Johnny'ego. Właśnie tak rozpoczęła się jego kariera filmowa. Teraz jest jednym z najwybitniejszych i najlepiej opłacanych aktorów.

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych aktorów :D :D. W każdym filmie Depp gra bardzo świetnie, no i ma bardzo ciekawą filmografie :D. Każdy film z tym aktorem polecam, bo są naprawde świetne :D.
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Re: Johnny Depp

Post autor: Hukaa » 2006-08-03, 10:46

To bardzo dobry aktor. Prawie wszystkie filmy, w których grał to znane produkcje, któe zarobiły dużo pieniędzy.

A ja już nie mogę się doczekać kiedy pójdę na film "Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka" ;)
Necron

Post autor: Necron » 2006-08-03, 10:53

A ja już nie mogę się doczekać kiedy pójdę na film "Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka"
Dokładnie... ja też... ale chwilowo nie mam z kim iść, więc poczekam sobie jeszcze pare dni aż kumpela przyjedzie i idziemy :D. Film musze koniecznie obejrzeć!!
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-03, 11:34

Oglądałem pieć filmów z Deppem. W każdym zagrał rewelacyjnie. Szczególnie spodobała mi sie jego rola w obydwu cżęściach "Piraci z Karaibów', a takze w "Charlie i fabryka czekoaldy". Jest to mój ulubiony aktor i chyba do konca życia juz tak zostanie. On ma w sobie odrobine szaleństwa i to mi pasuje :)
MIsiup
Vincent Vega

Post autor: MIsiup » 2006-08-03, 21:30

A oglądaliście Truposza lub Marzyciela z udziałem Deppa? One pokazują lepiej jakim jest aktorem.
Ines
Forrest Gump

Post autor: Ines » 2006-08-03, 23:00

Najlepiej to on wypadł w "Piratach.." (szczegolnie ten o'błędny wyraz twarzy i sposob chodzenia) i "Las Vegas Parano" :) Niezłych wykrętów grał w tych filmach - w tym drugim szczegolnie :)
Oglądałam około 20 filmów, w których grał bardzo rozne role i musze przyznać ze w kazdej wypadł dobrze. Mozna powiedziec, ze jest uniwersalnym aktorem. Nie da się go zaszufladkowac do takiego ktory gra tylko horrory czy tylko komedie itp. a większosc niestety gra tylko w okreslonych typach filmow. To wlasnie wyroznia Depp'a sposrod większosci (podobnie jak innych uznawanych, całkiem zasłużenie, za gwiazdy).
Elanor
Jack Sparrow

Post autor: Elanor » 2006-08-04, 10:36

Jeden z moich ulubionych aktorów. Jest naprawde świetny i wielkiego talentu nikt mu nie może zaprzeczyć. Chyba moje ulubione filmy z jego udziałem to "Piraci z Karaibów", "Marzyciel" i "Charlie i Fabryka czekolady", może jeszcze "Czekolada". Nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli kpt. Jack'a Sparrowa :D
Alodia
Forrest Gump

Post autor: Alodia » 2006-08-04, 10:54

Uważam, że "Marzyciel" to jeden z najlepszych filmów, w jakich zagrał (jeśli nie najlepszy!). Ale jeśli chodzi o "Piratów z karaibów" to sama jego rola była dobra, ale sam film nie przypadł mi do gustu. Nie mój typ. Polecam za to "Donnie Brasco" ;)
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-04, 10:57

W sobote na TVP 2 jakis film z Deppem leci, trzeba bedzie obejrzeć i w ogóle postarać sie o te wszystkie filmy z nim. Troche glupie, zem jeszcze "Marzyciela" nie ogladal. A co sadzicie o jego roli w "Dziewiatych wrotach"? Wedlug mnie zagral tam jakby jakiś inny Depp, nie ten, którego poznałem w "Piratach..." :)
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-04, 11:17

Fajny ten film, a i Deep do niego pasował, jak na mój gust ;) Bardzo ciekawa fabuła. Oglądaliśmy klasą z Księdzem i domyślcie się co zrobił w końcowej scenie filmu :P :lol:
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-04, 11:20

Hukaa pisze:Oglądaliśmy klasą z Księdzem i domyślcie się co zrobił w końcowej scenie filmu
Nie mam pojęcia co mógł zrobić, ale mój to by telewizor chyba rozbił :) Fabuła rzeczywiście bardzo ciekawa tegoż filmu, ale i tak Depp mi tam nie pasował - o wiele przyjemniej mi się go w "Charlie i fabryka czekolady" oglądało. Chociaż nie zagrał źle, co oczywista.
Necron

Post autor: Necron » 2006-08-04, 15:55

BlackDog pisze:W sobote na TVP 2 jakis film z Deppem leci, trzeba bedzie obejrzeć i w ogóle postarać sie o te wszystkie filmy z nim. Troche glupie, zem jeszcze "Marzyciela" nie ogladal.
hm... a znasz może tytuł no i o której godzinie?
Ja Marzyciela też nie widziałam, jakoś sie zabierałam za oglądanie, aż już kina nie pokazywały. Musiałabym sie kiedyś wybrać do Filmoteki :P
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-04, 16:08

BlackDog pisze:
Hukaa pisze:Oglądaliśmy klasą z Księdzem i domyślcie się co zrobił w końcowej scenie filmu
Nie mam pojęcia co mógł zrobić, ale mój to by telewizor chyba rozbił :)
Nasz zasłonił oczy (scena miłosna :P ) i wyszedł z sali mówiąc "nie mogę na to patrzeć" :lol:

"Charlile i Fabryka czekolady" nawet mi się podobał, ale był jeden minus - charakteryzacja Deep' a. Nie poznałam go :/
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-08-04, 16:20

Necron pisze:
BlackDog pisze:W sobote na TVP 2 jakis film z Deppem leci, trzeba bedzie obejrzeć i w ogóle postarać sie o te wszystkie filmy z nim. Troche glupie, zem jeszcze "Marzyciela" nie ogladal.
hm... a znasz może tytuł no i o której godzinie?
:P
"Żona astronauty" w sobotę o 23:10 :-) Sądząc po opisie zapowiada się fajnie... Miłego oglądania :-) .
Necron

Post autor: Necron » 2006-08-04, 19:28

Dzięki :)
Będe oglądać...

A Deppa śmiesznie zrobili w Fabryce, na początku jak go zobaczyłam to śmiać mi sie chciało , ale ogólnie fajnie to zrobili.. :)
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-06, 14:43

W "Żonie astronauty" jego rola reczwysiście była nieco bezbarwna, ale nie powiem, że zagrał źle po prostu jego postać była nieco dziwna. Mam nadzieje, że nie zobacze takiego filmu gdzie Johnny zagra źle :)

A jego rola w Fabryce? Cudo, wspaniale to rozegrał, trochę się upodobnił do Michaela Jacksona w tymże obrazie.
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-08-06, 17:19

Jest bardzo dobrym i popularnym (popularnym chyba bardziej ze wzgledu na jego aparycję niż umiejętności) aktorem. Najbardziej podobała mi się jego rola w Las Vegas Parano, ale nie widziałem jeszcze Fabryki Czekolady, a słyszałem, że zagrał tam świetnie.
sylwu$
Mad Max

Post autor: sylwu$ » 2006-08-06, 18:15

Ostatnio polubiłam tego pana :-D
zeta
Forrest Gump

Post autor: zeta » 2006-08-22, 11:52

W roli LEKKO szurniętego :-P pirata Depp był po prostu super !! Ogólnie jest jednym z najlepszych i najbardziej interesujących postaci kina, popieram że wszystkie produkcje w których uczestniczył były udane, nie widziałam żednego filmu w którym byłby mniej niż bardzo dobry :mrgreen:
wredota_xD
Forrest Gump

Post autor: wredota_xD » 2006-08-23, 15:37

Najlepszą rolę Deep odegrał w Marzycielu. To takie moje skromne zdanie :D

^^
:mrgreen:
Super aktor i przyznajy suuuper facet ;-)
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2006-08-23, 15:41

Johnny Depp? jak dla mnie najlepszy aktor wszech czasów :D
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-23, 15:44

Super, też tak uważam :). Widzę, że jest tu dużo jego fanów xD Dzisiaj leci "Na żywo" z nim (TVN) muszę obejrzeć :D
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-08-23, 15:50

No chyba żartujesz mule? Nie znasz żadnego lepszego aktora? :/ Ech..mało jeszcze wiesz :P Tak czy siak uważam, że to dobry aktor i elastyczny..ale mnie przypadł do gusty i naprawdę zachwycił tak, ż epamiętam tylko w "Chocolat", "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Co gryzie Gilberta Grape'a". Nie widziałam oczywiście wszystkich filmów w których grał..bo jest ich mnóstwo..mogę jednak śmiało powiedzieć, że są lepsi aktorzy :P
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2006-08-23, 15:52

znam dobrych aktorów, osobiście uwielbiam Edwarda Nortona, Nicholsona, Pacino, DeNiro itd itp ale Depp to numer 1 :P
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-23, 15:53

Nie ma lepszych aktorów i juz. Johnny Depp jest najlepsiejszy ;p Ale jeszcze za mało znam filmów, żeby mówić iż na zawsze będzie moim ulubionym aktorem. Wierzę w to, ze kiedyś znajdę takiego, który mi sie bardziej spodoba.
ODPOWIEDZ