Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Złodziej życia

yrek
Agent Smith
Posty: 507
Rejestracja: 2006-12-29, 23:27
Lokalizacja: P-sk

Złodziej życia

Post autor: yrek » 2008-02-19, 15:37

Obrazek

Reżyseria D.J. Caruso
Scenariusz Hillary Seitz, Jon Bokenkamp
Zdjęcia Amir M. Mokri
Muzyka Philip Glass, Walter Werzowa
na podstawie: powieści Michaela Pye'a
Obsada: Angelina Jolie, Ethan Hawke

Kiedy widzimy ją po raz pierwszy, leży w świeżo wykopanym grobie. Chwilę potem wychodzi z niego , podając liczne precyzyjne informacje o ciele, które w nim leżało i o osobie , która go tam złożyła - czyli o mordercy. Agentka Scott (Angelina Jolie) ma dość nietypowe, ale za to bardzo skuteczne metody pracy. Nic dziwnego, że detektywi z Montrealu w Kanadzie właśnie ją proszą o pomoc w schwytaniu seryjnego zabójcy , który morduje ludzi i kradnie ich tożsamości...(filmweb)

Mieszanka Kryminału i Thrillera. Pierwsze co rzuca się w oczy to Angelina - uroda + kunszt aktorski. Zagrała bez zastrzeżeń. Dobre zdjęcia i praca kamerą. Fabuła dość oklepana, zwrorty akcjki mało efektowne nie wzbudzające emocji. Końcówka tez nie jest spektakularna ale na pewno oryginalna i niezła. Można obejrzeć.
Mela0607
Agent Smith
Posty: 615
Rejestracja: 2007-02-10, 11:22

Re: Złodziej życia

Post autor: Mela0607 » 2008-03-09, 10:49

Zgadzam się co do roli Angeliny, która nie pierwszy raz udowodniła iż nadaje się do tej branży, nawet Ethan był całkiem niezły (pozostanę przy "Dzień próby", gdzie najbardziej mi się spodobał), ale jak sam napisałeś bardziej rzucała się w oczy nasza piękna agentka, która spowodowała, że to na niej oparła się cała fabuła - niby tak to miało być, ale moim zdaniem morderca powinien wysunąć się na prowadzenie, a tego jednak nie zauważyłam...
ODPOWIEDZ