Bandyci

Mela0607
Agent Smith

Bandyci

Post autor: Mela0607 » 2007-11-27, 18:07

Plakat:
Obrazek
Info o filmie:
reżyseria: Les Mayfield
scenariusz: John Rogers , Roderick Taylor
zdjęcia: Russell Boyd
muzyka: Trevor Rabin
obsada: Colin Farrell, Scott Caan, Gabriel Macht, Gregory Smith, Harris Yulin, Will McCormack
produkcja: USA
gatunek: Komedia, Western
Opis:
Gdy niewielkie miasteczko dosięga wieść, że skorumpowany właściciel linii kolejowej bezprawnie przejął ziemię mieszkańców, grupa młodych farmerów łączy swe siły, by z nim walczyć. Szukając zemsty i sprawiedliwości, młodzi straceńcy stają się celem największej obławy w historii Ameryki. Ich sława rośnie, a wraz z nią legenda ich przywódcy, Jassie Jamesa.
źródło: filmweb.pl
Moja Opinia:
Film świetny to dzięki niemu polubiłam westerny, może daleko mu do takich gdzie grał sam John Wayne, ale żeby wgłębić się w historię Jesse'go James'a, który był bandytą z Dzikiego Zachodu to warto zapoznać się z jego historią, a własciwie z przestępczością, która została w filmie przedstawiona dość humorystycznie, ale za to duży plus, bo nieźle się ubawiłam na tym filmie. Colin jako James się spisał, zresztą on poradzi sobie z każdą rolą, więc i ta pewnie nie sprawiała mu problemu. Osobiście to film polecam każdemu, nawet tym którzy za westernami nie przepadają; dużą rolę odgrywa tutaj Dziki Zachód, ale również można się nieźle zabawić...
ODPOWIEDZ