Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jhoom Barabar Jhoom

Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Jhoom Barabar Jhoom

Post autor: KhAn » 2007-09-11, 20:16

Obrazek

Produkcja: Aditya Chopra, Yash Chopra
Reżyseria: Shaad Ali
Scenariusz: Habib Faisal
Muzyka: Shankar Mahadevan, Ehsaan Noorani, Loy Mendonsa, Gulzar
Choreografia: Vaibhavi Merchant
Obsada: Abhishek Bachchan, Preity Zinta, Lara Dutta, Bobby Deol, Amitabh Bachchan

Opis:

Na stacji Waterloo w Londynie dwójka nieznajomych, Rikki Thukral (Abhishek Bachchan) i Alvira Khan (Preity Zinta), czekają na swoich narzeczonych. Rikki jest wesołym, kochającym życie chłopakiem z Bhatinda mieszkającym w Southall, natomiast Alvira to Pakistanka z Lahore zasymilowaną w brytyjską kulturę.
Siedząc przy wspólnym stoliku starają się zabic czas opowieściami o swoich drugich połówkach. Wspólne czekanie, wciągająca rozmowa oraz poznawanie się nawzajem sprawiają, zaczyna sie między nimi rodzić uczucie...

Źródło: bollywood.pl

Opinia:

Bardzo fajny musical. Żadkością jest żebym oglądał jakiś bo albo nie mam okazji oglądnąć albo poprostu jestem nie świadom tego, że są bardzo ciekawe filmy o takiej tematyce. Fabuła może nie jest porywająca jak i gra aktorów bo mało jest tam scen w których mogli by wykazać się swoimi umiejętnościami. Bardzo spodobała mi się muzyka, która przez tydzień to zdominowała mi normalnie mój rynek :-) jako, że aktorzy nie zachwycają swoją grą tak nadrabiają to poprzez taniec, który wychodzi im genialnie i wielki szacunek dla choreografów i muzyków. Film oceniam 8/10.
Ostatnio zmieniony 2008-11-09, 18:27 przez KhAn, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ