Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Amatorski film fabularny. Jaka kamera?

Dział dla filmowców-amatorów. Możecie w nim prezentować swoje filmy.
Mateusz45
Forrest Gump

Amatorski film fabularny. Jaka kamera?

Postautor: Mateusz45 » 2013-11-12, 23:28

Witam, wpadłem na pomysł aby wraz z grupą kolegów zrealizować ciekawy film fabularny i nagrywać jego kolejne części. Chcielibyśmy zainwestować w jakąś dobrą kamerę poprzez zakup jej na raty. Szacowaliśmy wydać wspólnie na zakup od 4000 do 6000 zł. Przeglądając oferty na Allegro, odrzucając oczywiście oferty z pięciocyfrową ceną stwierdziłem że wizualnie ciekawy kamery znajdują się w granicy 7000 - 9000 zł, jeśli byłaby taka potrzebna to zakupilibyśmy kamerę z tej granicy cenowej. :) Czy może ktoś z doświadczonych osób na tym forum podzielić się opinią na temat dobrej kamery cyfrowej. Byłbym wdzięczny o wskazanie konkretnego modelu kamery, która byłaby godna uwagi :) Bardzo mi zależy na świetnej jakości i możliwościach kamery w nagrywaniu wszelakich scen. Chcę wychwytywać wspaniałe sceny, nagrywać zarówno w pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu. Niezbędna jest możliwość dobrych powiększeń oraz nagrywania obiektów znajdujących się zaraz obok obiektywu, w niewielkiej odległości.

Liczę na Waszą pomoc, bardzo dziękuję. :D

Wróć do „Kino amatorskie”