Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Flying Dragon

Dział dla filmowców-amatorów. Możecie w nim prezentować swoje filmy.
Piotroq
Forrest Gump
Posty: 7
Rejestracja: 2009-12-09, 17:57
Lokalizacja: Fluster

Flying Dragon

Post autor: Piotroq » 2012-05-06, 13:01

[center]Obrazek[/center]
Jeszcze do niedawna Grupa Filmowa Fluster, a dziś niezależna grupa filmowa Flying Dragon – podejmuje coraz to większe wyzwania, wysoko stawiając sobie poprzeczkę.
Kolejne plany, nowe sukcesy i przede wszystkim radość z możliwości realizacji własnych, filmowych pasji, to właśnie to, co popycha grupę do działania !

W ubiegłym roku realizowaliśmy wraz z reżyserem Piotrem Matwiejczykiem film „Prosto z Nieba”. Był przy tej produkcji nasz operator kamery i miał okazję współpracować z takimi gwiazdami jak Renata Dancewicz, Marcin Bosak, Mirosław Baka, Andrzej Gałła, Olga Bołądź czy też Przemysław Cypryański. W tym filmie po raz pierwszy pojawia się logo Flying Dragon.

Zwiastun „Prosto z nieba”
http://kino.wrzuta.pl/film/2PWHlLp4Jl2/ ... to_z_nieba

Zajmujemy się także produkcją i montażem krótkometrażowych filmów. Tworzymy także klipy, spoty, filmy promocyjne oraz reklamy. Nasz pierwszy teledysk został nakręcony dla rapera Skorup’a. Skorup to hiphopowiec należący do mikołowskiej wytwórni MaxFloRec.

[center]Obrazek[/center]

Teledysk „Skorup – Truposz”
http://www.youtube.com/watch?v=HpnvqB-Ag7Y

Film "Płaskie kino" z wytwórni Flying Dragon zdobył Grand Prix za najlepszą reklamę międzynarodowego Festiwalu Off Plus Camera i zgarnął główna nagrodę 3.000 $. Na piątkowej gali otwarcia w Krakowie nagrodę odebrał Szymon Kuriata. Twórcy zwycięskiej reklamy dziękują wszystkim osobom, które im aktywnie pomagały.

[center]Obrazek[/center]

Za zdobyte w konkursie pieniądze, Flying Dragon rusza z nową mega produkcją kina niezależnego. Jak zapewniają członkowie grupy, takiego jeszcze w wytwórni FD nie widzieliśmy. Gratulujemy.

Laureat pierwszego miejsca „Płaskie Kino”
http://youtu.be/yxj7F8NI7DM

Scenariusz Szymona Kuriata do filmu "Szare Szeregi" otrzymał nagrodę w konkursie "Allegro Short Film". Organizatorzy wsparli finansowo powstanie filmu.

Film „Szare Szeregi”
http://youtu.be/oQ7dXGkHM1k

Ekipa Flying Dragon realizowała także serial online „KLUCZ” który odbił się szeroki echem w Internecie

Serial „KLUCZ”
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... ature=plcp

Obecnie grupa zrzesza 15 osób, najnowsze o nas wiadomości i wydarzenia można śledzić na naszym oficjalnym profilu na facebooku po polubieniu strony ( http://facebook.com/flyingdragon2011 ) oraz na naszej oficjalnej stronie znajdziecie o nas wszystko: http://fdfilm.pl
Filmy Flying Dragon: http://www.youtube.com/playlist?list=UU ... ature=plcp
Posiadamy osobowość prawną, jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, masz pomysł pisz: fdkontakt@gmail.com .
ODPOWIEDZ