Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Prawdziwe Męstwo

adamnekeca
Forrest Gump
Posty: 4
Rejestracja: 2012-05-09, 15:05

Prawdziwe Męstwo

Post autor: adamnekeca » 2012-05-09, 22:01

Stara historia nakręcona ponownie przez braci Coen czyli kultowy western " Prawdziwe męstwo " a w roli głównej niesamowity Jeff Bridges a partneruje mu Matt Damon . Dla tych , którzy nie znają tego tytułu streszczę fabułę. Czternastoletnia wieśniaczka Mattie Ross (Hailee Steinfeld) zrobi wszystko, aby dopaść mordercę swojego ojca. Zatrudniony przez nią najtwardszy szeryf w Stanach Zjednoczonych, człowiek o prawdziwie mocnym charakterze - Reuben J. "Rooster" Cogburn (Jeff Bridges) ma jej w tym pomóc. Nie zważając na jego lenistwo, zatwardziałość w grzechu i pijaństwo, bezwzględnie wierzy w powodzenie misji.
Jeff Bridges w niczym nie ustępuje mega gwieździe westernów Johnowi Wayne z pierwowzoru tego obrazu z roku 1969 w reżyserii Henry Hathaway
Awatar użytkownika
Pan Szyszek
Vincent Vega
Posty: 25
Rejestracja: 2014-02-24, 07:25

Re: Prawdziwe Męstwo

Post autor: Pan Szyszek » 2014-03-15, 11:21

Brigdes w westernie jakoś mi nie podchodził od początku, ale już po pierwszych minutach całkiem się do niego przekonałem. Z Damonem było gorzej, bo dopiero pod koniec zyskał sobie moją sympatię. Jakoś bardziej podobał mi się szeryf prostak niż nadęty strażnik Texasu.

Naprawdę dobry western i dowód na to, że gatunek wcale nie jest wymarły :)
ODPOWIEDZ