Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jonah Hex

Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Jonah Hex

Post autor: Miguel » 2010-12-30, 10:29

Obrazek

Opis:

Ekranizacja komiksu pod tym samym tytułem wydanego przez DC Comics. Film opowiada o przygodach łowcy nagród z Dzikiego Zachodu - Jonaha Hexa (Brolin). Celem głównego bohatera jest wytropienie Quentina Turnbulla (Malkovich), który planuje wyzwolić konfederackie Południe.
filmweb.pl

Western to dość nietypowy, bo to co zrobili z klimatem woła o pomstę do nieba. A historia miała w sobie tyle potencjału i tak to musieli spłaszczyć.

Więcej info w recenzji --> http://www.playback.pl/article/show/2842/jonah-hex
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Re: Jonah Hex

Post autor: MGaździcki » 2011-08-15, 20:22

Czekałem na film, żałowałem, że anulowali Polską premierę kinową...

Nie było czego żałować, ani na co czekać. Hexa już lepiej potraktowano w "Batman: The Animated Series", tutaj poza sceną w saloonie nie ma on za wiele dobrych momentów. Malkovich gra tak sobie, Fassbendera (on się aktorsko najlepiej spisał) za mało na ekranie, a Fox mogłoby równie dobrze w ogóle nie być. To co mogłoby być ciekawe jest opowiadane, a nie pokazywane, no i jeszcze muzyka pasuje jak pięść do nosa.

Podsumuję to tak - nie znoszę "Wild Wild West", a o wiele chętniej obejrzałbym ten film niż tego bubla.
ODPOWIEDZ