Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Przygoda na antarktydzie

yrek
Agent Smith

Przygoda na antarktydzie

Postautor: yrek » 2007-06-08, 18:04

Obrazek
reżyseria - Frank Marshall
scenariusz - David DiGilio, Mike Rich
zdjęcia - Don Burgess,
muzyka - Mark Isham
Obsada: Paul Walker, Bruce Greenwood, Moon Bloodgood

Podczas antarktycznej wyprawy w poszukiwniu meteorytu dochodzi do wypadku. W jego wyniku, a także na skutek komplikacji pogodowych, ekipa stacji antarktycznej musi się ewakuować zostawiając na pastwę losu grupę psów.
Film opowiada losy zwierząt, ich walkę o przetrwanie w ekstremalnie trudnych warunkach, a także starania ich opiekuna by zorganizować wyprawę ratunkową.

Dosc przyjemny film oparty na prawdziwej historii. Opowiada losy psiego zaprzegu ktory pozostawiony na okolo 6 miesiec wlaczy o przetrwnie na antarktydzie. W swietle filmow przygodowo-familijnych wybada bardzo ciekawie. Nie jest to jednak jakies wielkie halo ( na co wskazuje ocena na filmweb.pl) Czasami wydaje sie, ze film sie dluzy bo sceny sa do siebie podobne i malo wnosza. Jednak sam fakt ze to co ogladamy zdazylo sie na prawde sklania do jego obejrzenia. Ocena 7/10
Ostatnio zmieniony 2007-08-13, 13:33 przez yrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Re: Przygoda na antarktydzie

Postautor: KhAn » 2007-06-08, 18:59

Mi się ten film bardzo podobał. Widziałem go dosyć dawno i nie pamietam wszystkiego dokładnie ale oceniam ten film 8/10. Lubie filmy w których znaczącą rolę odgrywają zwierzę a tak było w tym przypadku jak sobie nawzajem pomagały i wspierały się ;-) Polecam wszystkim ten film ;-)
Mela0607
Agent Smith

Re: Przygoda na antarktydzie

Postautor: Mela0607 » 2007-07-06, 17:53

Widziałam niestety tylko połowę filmu i żałuję :( a to było na religii, bajer taki film oglądać :P chociaż ja tam bardziej dyskutowałam z chłopakami o Walkerze, ale widziałam 40 min filmu :) Spodobał mi się, fabuła, obsada i te psiaki słodkie, wiem rozczulam się, ale ja tak zawsze, jeśli będę miała okazję zobaczyc film cały tak też zrobię i wtedy "wydam" szerszą opinie na ten temat

Wróć do „Przygoda”