Nieuleczalny strach

yrek
Agent Smith

Nieuleczalny strach

Postautor: yrek » 2007-09-05, 09:53

Obrazek

Gatunek: Horror
Reżyseria: Anthony C. Ferrante
Scenariusz: Anthony C. Ferrante
Zdjęcia: Carl Bartels
Muzyka: Heather Marie Marsden
Obsada: Trish Coren, M. Steven Felty, Jilon Ghai

Grupka przyjaciół szukając mocnych wrażeń podczas Halloween włamuje się do opuszczonego szpitala, o którym krążą przerażające plotki. Mówi się, że w tym szpitalu straszy. Bohaterowie filmu przekonają się o tym na własnej skórze, gdy trafią na 3 piętro szpitala. Właśnie tutaj przed laty mieścił się oddział psychiatryczny owiany wyjątkowo złą sławą: przebywali tu pacjenci o wyjątkowo koszmarnych schorzeniach, a opiekujący się nimi personel traktował ich wyjątkowo okrutnie. Pewnego dnia na 3 piętrze wybuchł tragiczny pożar. Nikt nie wyszedł z niego żywy, ale nie odnaleziono także ciał. Tajemnica tamtego pożaru wkrótce ma się wyjaśnić…

Boo to przede wszystkim horror klasy B. Moze nawet C... Nie wiem czy to debiut jakiegos bogatego pierwszorocznego studenta, czy poprostu rezyser robil go na kacu. Dawno nie widzialem tak kiczowatej, bezsensownej, pokreconej historii. Fabula jest tak denna, ze na smiech bierze. Ale jest cos co powoduje ze film mozna obejrzec do konca. Tym czyms jest klimat. Horror jest naprawde straszny. Co chwile wyskakuja na duszki, leje sie krew. Wydawac sie moze ze jest wrecz przesycony tymi scenami gdyz widz z czasem sie przyzwyczaja i przestaje bac. Strach to jedyny plus tego film ale jakze wazdny dla tego gatunku.
Polecam odwaznym - nie bojacym sie tak niskego kina.
Mela0607
Agent Smith

Re: Nieuleczalny strach

Postautor: Mela0607 » 2008-10-03, 16:58

hehe dawno się tak nie ubawiłam na filmie! Naprawdę nawet komedia nie potrafi mnie tak rozśmieszyć jak to zrobił właśnie ten film, który uchodzi za horror z czym się absolutnie nie zgadzam. Mowa tu o strachu, którego ani razu nie odczułam, ale duży plus za żenujące uśmiercanie młodzieży - przyznam się iż zaczełam płakać ze śmiechu, ale najciekawsze jest to iż zobaczyłam film do końca, bo jednak warto było właśnie dla tych komicznych scen

Wróć do „Horror”