Rytuał

Awatar użytkownika
Dolly
Mad Max

Rytuał

Postautor: Dolly » 2011-10-26, 22:39

Rytuał (The Rite)

http://img.stopklatka.pl/dat/img/d222a9b4cfb6935.jpg

krótki opis:

Jest to historia młodego mężczyzny, który wstępuje do seminarium, a niedługo później zostaje wcielony do otworzonej właśnie przez Watykan, Szkoły Egzorcyzmów. Tutaj młody ksiądz staje twarzą w twarz ze swoimi największymi demonami, a walcząc ze złem odkrywa prawdziwą wiarę

Moja opinia:

Wspaniały horror lub thriller (jak kto woli) ukazujący egzorcyzmy, walkę z szatanem. Świetna gra aktorska, fabuła ciekawa (jak dla mnie) no i wartka akcja, tajemniczość i wszystko czego może pragnąć sympatyk filmów o egzorcyzmach... czyli np. ja.
drn
Jack Sparrow

Re: Rytuał

Postautor: drn » 2012-07-26, 16:54

Hopkins zagrał bardzo dobrze, na początku myślałem że film będzie ciekawy młody kleryk i wgl, natomiast w późniejszej akcji niestety zapał do oglądania przygasł, film zanudzał . Oceniam go jako średni 6/10
Awatar użytkownika
Lisbeth
Vincent Vega

Re: Rytuał

Postautor: Lisbeth » 2013-07-25, 22:16

Dla mnie Hopkins w każdej roli jest ujmująco - tajemniczo - niepowtarzalny. A 'Rytuał" lubię, oceniam wysoko, gdyż podoba mi się cały zamysł filmu, pomysł z egzorcyzmami, gra głównych aktorów, mroczny - powolny klimat. 9/10

Wróć do „Horror”