Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

pila 3

iskierka
Terminator

pila 3

Post autor: iskierka » 2007-03-09, 01:38

Obrazek

info o filmie:
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Leigh Whannell
zdjęcia: David A. Armstrong
muzyka: Charlie Clouser
gatunek: horror
data premiery: 2007-01-05

fabula
Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika. Podczas gdy miejscy detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon (Bahar Soomekh) i Jeff (Angus Macfadyen) nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę (Shawnee Smith).

Jestem zaskoczona ze nikt nie napisal o pile :shock: , Ostatnio ogladalam trzecia czesc, niestety jest to najgorsza ze wszystkich czesci, akcja jest nudnawa, czulam sie rozczarowana, mogli sie postarac o wymyslenie lepszej fabuly 3/10
Solar
Indiana Jones

Re: pila 3

Post autor: Solar » 2007-03-09, 14:35

Pierwsza piła wyjątkowo mi się podobała, druga była dla mnie średniakiem tak na 5/10 na ten film już się do kina nie wybiorę. Dla mnie kolejne części "Piły" to po prostu chęć zarobienia forsy na sukcesie poprzedniczki. I żeby to chociaż było ciekawie robione, ale już Piła II przynudzała. Tutaj jest (przynajmniej wg. recenzentów) jeszcze gorzej :(
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-03-09, 15:32

A mi się podobał, mimo to uważam, że nie był straszny, a wręcz ochydny... co nie mogę nazwać horrorem... właśnie fabuła była dość dobra, działa się akcja, sceny grozy jeśli tak można je nazwać... może nie była zaskakująca, ale dość interesująca bez jakichkolwiek "przecholowań", że się tak wyraże. Jak już wspominałam część pierwsza tego filmu, dawała nam dużo do myślenie i odbijała się na psychice człowieka, zas w drugiej jak i trzeciej części była dość ochydna, mało apetyczna, ale i tak podobają mi się wszystkie części... przeraża mnie tylko myśl o tym iż powstaje IV część, chociaż postaram się zobaczyć z ciekawości
Ostatnio zmieniony 2007-11-21, 19:05 przez Mela0607, łącznie zmieniany 1 raz.
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-03-09, 17:43

Nuda, kiła, nuda, nuda, syf, gówniany scenariusz tak w skrócie można opicać Piłę III.
Bym zapomniał: beznadziejne aktorstwo.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-03-09, 17:53

Podobna jakość do dwójki, zbyt wielkiego upadku "Piły" tu nie widzę. Oglądało się nawet fajnie, nie męczyłem się zbytnio, zaliczę film do przeciętnych. Trudno było liczyć na coś wielkiego - jedynka wprowadziła pewien szablon, według którego powstają sequele. Trudno o zaskoczenie widza: zasady gry już znamy, a zawsze najlepsze jest pierwsze zastosowanie ich w praktyce. W kolejnych rozgrywkach mogą się zmieniać jedynie plansze i pionki, nie zasady - zaskoczenie jest możliwe, niemniej nigdy nie będzie to coś takiego jak za pierwszym razem.

Nie wiem, czy jakikolwiek sequel "Piły" - nawet trzymający poziom - spotkałby się z aplauzem widzów, którzy krytykują dwójkę i trójkę. Moim zdaniem "Piła" nie jest żyłą złota, którą można zbyt długo eksploatować. Raz i tyle - nic więcej się z tego nie wydobędzie.
KeniG
Indiana Jones

Post autor: KeniG » 2007-03-26, 16:23

Tylko że dwójka to miałbyć zupelnie inny film nie związany z Saw tylko potrzeba było szybko drugiej części i scenariusz przerobiono.
dave84
Forrest Gump

Post autor: dave84 » 2008-04-05, 17:48

Piła będzie jak gra "Sims" - nowa część jak najszybciej i niekoniecznie wyjdą na tym najlepiej. A film lubię - a dokładniej momenty kiedy włącza się telewizor i texty: "jesteś w grze". To mnie poprostu rozp... :-D
jigsaw
Vincent Vega

Post autor: jigsaw » 2009-11-03, 15:07

Piła to najlepszy film na świecie. Jestem jego fanem. A co do Piły 3 to według mnie jest najlepszą i najbardziej brutalną( co lubie ) częścią serii

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW FILMU
ODPOWIEDZ