Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Wzgórza mają oczy

Awatar użytkownika
Piotras003
Vincent Vega

Wzgórza mają oczy

Post autor: Piotras003 » 2008-05-25, 20:44

Obrazek
info o filmie:
reżyseria Alexandre Aja scenariusz Grégory Levasseur , Alexandre Aja zdjęcia Maxime Alexandre (więcej...) muzyka tomandandy (więcej...) na podstawie: scenariusza Wesa Cravena z 1977 roku od lat: 18 czas trwania: 107 dyst.: Cinepix

FABUŁA:
Remake filmu Wesa Craven'a z 1978r. opowiada historię amerykańskiej rodziny z przedmieścia, która wybrała się na wycieczkę po kraju. Jednakże kiedy ich przyczepa psuje się z niewiadomych powodów na środku pustyni w Nowym Meksyku, stają się łupem dla ludzi o potwornie zdeformowanym wyglądzie. Członkowie rodziny skazani są wyłącznie na siebie w tej nierównej walce o przeżycie.

zródło: www.filmweb.pl

Jest to dla mnie najlepszy horror ,ponieważ jest w nim wiele ciekawych zwrotów akcji i trzyma cały czas w napięciu POLECAM jesli ktos jeszcze nie oglądał ;-)[/b]
Ostatnio zmieniony 2008-11-09, 18:22 przez Piotras003, łącznie zmieniany 1 raz.
Christine
Mad Max
Re: Wzgórza mają oczy

Post autor: Christine » 2008-05-26, 13:58

Ogladałam druga część i musze przznać, że była niezła :D Najbardziej podobaja mi sie momenty jak jest ciemno, troche dreszczyku :D:D:D
Jak bede miec okazje to obejze i pierwszą ;)
Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Post autor: Miguel » 2008-06-16, 22:43

Pierwsza część jest świetna. Alexander Aja udowadnia, że ma coś do powiedzenia w świecie horroru. Drugą część marna. Jest kompletnie pozbawiona logiki i staje się wyjątkowo marnym slasherem. Wybaczcie, ale w tak złym świetle postawić amerykańskie wojsko? Profesjonalni, wyszkoleni żołnierze z uzbrojonymi giwerami nie dają rady bezbronnym zmutowanym ludziom? Wybaczcie...to jest dopiero bajeczka, a nie horror z krwi i kości. Polecam tylko i wyłącznie pierwszą część. Znakomity remake!
keddie
Forrest Gump

Post autor: keddie » 2009-03-25, 08:13

czyli wedlug Ciebie pierwsza czesc bajeczka nie byla? praktycznie kazdy horror bez wyjatku porusza sie po cienkiej granicy oddzielajacej absurd od wiarygodnosci, lecz na tym polega poetyka filmu grozy; wazne jest slynne Coleridge'owskie "zawieszenie niewiary" trzeba dac sie poniesc, wejsc w swiat przedstawiony. nie zmienia to faktu, ze sequel remake'u byl filmem po prostu zlym. co innego Aja i jego wersja Wzgorz..., ktora moim zdaniem przewyzsza film Cravena, a to deklaracja odwazna, gdyz filmy tego drugiego pana byly zawsze celebrowane w moim rodzinnym domu ;) Alex Aja jest z pewnoscia jednym z ciekawszych mlodych rezyserow, szkoda jednak, ze jego filmy maja tendencje spadkowa - od wspanialego Haute Tension, przez bardzo dobre Wzgorza... przyszedl czas na przecietne Lustra...
Nestor
Forrest Gump

Post autor: Nestor » 2010-09-22, 11:09

Pierwsza część według mnie lepsza od drugiej częśći.Nie wiem nic o trzeciej częśći,czy wogle ona jest? :-)
Solar
Indiana Jones

Post autor: Solar » 2011-01-06, 01:20

Dla mnie taka średniawka, horror jak horror, trochę postraszy, momentami dreszcz na plecach spowoduje, ale w sumie to do zapomnienia ;)

A co by nie mówić, tytuł ma wyjątkowo kretyński :D
mikolajdrew
Forrest Gump

Post autor: mikolajdrew » 2012-10-30, 22:43

Po obejrzeniu filmu miałem mieszane uczucia. obejrzałem go drugi raz i oceniam go na 7/10. dobry, ale nie jest najwyższą półką.
Awatar użytkownika
Lisbeth
Vincent Vega

Post autor: Lisbeth » 2013-07-26, 10:59

A mnie sie wcale nie podobał, nie moje klimaty. Nie lubię filmów, które nic nie wnoszą, żadnego przekazu. To nawet nie była rozrywka - > męczarnia.... :/
ODPOWIEDZ