Plotka

yrek
Agent Smith

Plotka

Post autor: yrek » 2008-02-02, 12:32

Obrazek

reżyseria - Davis Guggenheim
scenariusz - Theresa Rebeck, Gregory Poirier
zdjęcia - Andrzej Bartkowiak
muzyka - Graeme Revell
obsada- James Marsden, Kate Hudson, Lena Headey

Trójka studentów: Jones (Lena Headey), Derrick (James Marsden) i Travis (Norman Reedus) chcą sprawdzić, czy plotka jest tym samym, co informacja. Rozpowiadają wszystkim, że ich koleżanka, Naomi (Kate Hudson), po prywatce spędziła noc z przystojnym Beau (Joshua Jackson). Przyjaciele nie spodziewają się ,że ich niewinna zabawa pociągnie za sobą tak tragiczne skutki. Okazuje się, że dziewczyna podczas imprezy była tak pijana, że nie pamięta, co robiła. Gdy dociera do niej plotka, Naomi zgłasza się na policję i oskarża Beau o gwałt.

Film godny swego gatunku. U mnie w czolowce jesli chodzi o thrillery. "Plotka? To tylko słowa. Nikogo nie zranią" Czy aby na pewno? Film pokazuje jak szybko latwo i dobitnie plotka może zniszczyć człowieka, jak ewoluuje i do czego może doprowadzić. Film wciąga, jest wiele zwrotów akcji, jedynie przewidywalna koncowka moze byc malym minusem. Ucieszylem się na widok poskiego operatora w czołówce. Tym bardziej że zdjęcia zrobiły na mnie dobre wrażenie zanim dowiedziałme sie że ich autorem jest nasz rodak. Polecam 8/10
blue berry
Tyler Durden

Re: Plotka

Post autor: blue berry » 2008-02-02, 21:50

Widziałam. Film jest w miarę dobry. Pomysł całkiem niezły, ale ja go bardzo średnio odebrałam. Ot, zbyt naiwna końcówka, zbyt jednotorowi bohaterowie.
amelia123
Indiana Jones

Re: Plotka

Post autor: amelia123 » 2012-10-31, 22:06

dla mnie ten film był taki sobie,bez większego zachwytu,sam temat bardzo trafiony,warto poruszać takie kwestie,z pewnością wielu z nas miało do czynienia z plotką.jednak film mnie nie wciągnął,zaskoczyło ,mnie zakończenie filmu,było dosyć słabe.
ODPOWIEDZ