Słaby punkt

Mela0607
Agent Smith

Słaby punkt

Post autor: Mela0607 » 2007-08-22, 11:41

Plakat:
Obrazek
Info o filmie:
Reżyseria: Gregory Hoblit
Scenariusz: Daniel Pyne , Glenn Gers
Zdjęcia: Kramer Morgenthau
Muzyka: Mychael Danna , Jeff Danna
Obsada: Anthony Hopkin, Ryan Gosling
Produkcja: USA
Gatunek: Thriller, Dramat Sądowy
Opis:
Ted Crawford dowiaduje się o romansie swej żony. W głowie powstaje plan morderstwa doskonałego. Na miejscu tragedii przybywa detektyw Rob Ninally i dokonuje zaskakującego odkrycia. Ofiara jeszcze żyje, a jest nią… jego kochanka.
Crawford chętnie przyznaje się do winy, zostaje aresztowany i postawiony w stan oskarżenia. Dla Willy;ego Beachuma, asystenta prokuratora, jest to kolejna banalna ‘szybka sprawa’. Jednak pozory mylą. Willy wplątuje się w skomplikowaną pogoń za niedoszłym zabójcą, który zostaje wypuszczony z aresztu w wyniku formalnych uchybień…
Źródło: filmweb.pl
Moja Opinia:
Anthony Hopkins jest dla mnie geniuszem! Tutaj jedynie mi to po raz kolejny udowodnił. Film jest rewelacyjny, nie przepadam za tego typu filmami, ale dzięki takim produkcjom nie jesteśmy zdolni tylko patrzeć i się śmiać z zabawnych sytuacji, ale co najważniejsze - myśleć. Zastanawiamy się nad tym, dlaczego jest tak, a nie inaczej, co w ten sposób główny bohater chce osiągnąć i takie filmy powodują, iż nie jesteśmy znudzeni fabułą tylko wręcz przeciwnie jeszcze bardziej nas przyciąga. Pierwszy film, jaki zobaczyłam z Ryan'em i stwierdzam, iż u boku Hopkins'a wypadł naprawdę świetnie, a myślałam, że jednak nie będzie tak dobry, ale tutaj miła niespodzianka, facet jest całkiem niezły. Osobiście ja film polecam osobom, które chcą zobaczyć ambitne kino z Hopkins'em.
ble
Tyler Durden

Re: Słaby punkt

Post autor: ble » 2007-09-29, 18:20

Bardzo dobry film. Wciągająca fabuła, doskonała obsada. Muszę przyznać, że Ryan Gosling z filmu na film jest coraz lepszy :-D Ja również polecam.
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Post autor: MGaździcki » 2008-10-24, 21:52

Przyznam, że całkiem dobry film. Solidny pod względem rzemieślniczym, Hopkins gra bardzo naturalnie (wszystkie sceny w sądzie), Gosling całkiem nieźle wypada jako jego przeciwnik. Nawet Rosamund Pike, która wg mnie zagrał bardzo słabo dziewczynę Bonda w "Die Another Day", świetnie wcieliła się w rolę władczej damy i uniknęła przy tym powielania stereotypów. Polecam - dobra rozrywka na wysokim poziomie.
Juanfran
Vincent Vega

Post autor: Juanfran » 2011-10-14, 12:20

Bardzo dobry film. Świtny Hopkins, bardzo dobry scenariusz. Mam wrażenie że film niedoceniany trochę. Na pewno warte obejrzenia.
ODPOWIEDZ