Motel

Mela0607
Agent Smith

Motel

Post autor: Mela0607 » 2007-08-02, 11:26

Plakat:
Obrazek
Info o Filmie:
Reżyseria: Nimród Antal
Scenariusz: Mark L. Smith
Zdjęcia: Andrzej Sekuła
Muzyka: Paul Haslinger
Obsada: Kate Beckinsale, Luke Wilson, Frank Whaley, Scott G. Anderson, Ethan Embry
Produkcja: USA
Gatunek: Thriller
Opis:
Młode małżeństwo zatrzymuje się pewnej nocy w pewnym motelu. Jak się okazuje motel ten pozbawiony jest wszelkich rozrywek, pozostaje im tylko telewizor w którym pokazują filmy grozy. Bohaterowie odkrywają że filmy które oglądają są kręcone w ich pokoju. Muszą wydostać sie z pułapki zanim spotka ich to co poprzedników z tego pokoju.
Moja Opinia:
Wczoraj miałam okazję pójść na przedpremierę filmu "Motel" i znów się rozczarowałam jeśli chodzi o gatunek, oni już nie potrafią kręcić dobrych thrillerów ani horrorów?! Żałosne. Bardzo lubię takie fabuły, ale żeby również trzymały w napieciu i potrafiły widza przerazić, a nie tylko patrzymy na duży ekran niczego się nie obawiając, przewidując co się może wydarzyć za 5 minut. Nie mam zastrzeżeń do Kate Beckinsale i Luke'a Wilson'a ponieważ nie byli znów rewelacyjni, ale również nie najgorsi. Największe brawa należa się do Andrzej Sekuły, który stworzył bardzo dobry obraz i efekt jaki powstał. Jako thriller wypadł bardzo słabo, ale mogło być gorzej. 5/10
Alice_In_Chains
Forrest Gump

Re: Motel

Post autor: Alice_In_Chains » 2007-09-04, 11:17

ten film żadną rewelacją nie był...
aktorzy bardzo sztucznie grali i akcja toczyła się za wolno..
na początku był tylko dreszczyk emocji jak coś zaczęło walic w drzwi i na tym koniec ;-)
Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Post autor: Miguel » 2007-09-05, 12:11

Zgrabny dreszczowiec w starym stylu. Film można umieścić między "Psychozą" Hitchcocka, a "Hostelem" Rotha. "Motel" to może jest obraz schematyczny i nie wprowadzający nic nowego do gatunku, ale jest zgrabnym studium terroru. Umiejętności reżyserskie Nimróda Antalla są tu wyjątkowo bardzo dobre. Szkoda, że scenariusz lichy. Rządzi klaustrofobiczny klimat oraz ciągły suspens. Dobry film, chociaż tylko na raz.
krzysztof
Forrest Gump

Post autor: krzysztof » 2008-01-07, 23:27

Hej ja ogladalem ten film i naprawde sie mi podobal! Jest tani film jesli chodzi o budzet ale sposob w jaki zostal nakrecony jest dla mnie rewelacja mozna sie bac az do samych koncowych napisow. Film potrafi naprawde trzymac w napieciu bo niby wiesz co bedzie za chwile ale i tak sie boisz.
Ogladalem ten film z moja zonka i ona naprawde sie bala.
Polecam ten lilm nie jako horror ale dobry thriller niema w nim duchow ani zadnych stworow tylko ludzie boja sie drugich ludzi.
Christine
Mad Max

Post autor: Christine » 2008-04-16, 20:16

Film był dobry jak dla mnie, ale akcja faktycznie toczyła sie bardzo wolno.
Do aktorów nic nie mam. Ogólnie nie było wcale tak źle...
Miszka Kozlov
Terminator

Post autor: Miszka Kozlov » 2008-04-16, 20:29

Też mi się nawet podobał. Jak widać niskobudźetowy film też może być niezły
Maćko
Forrest Gump

Post autor: Maćko » 2008-04-28, 11:53

Film ogólnie średniawka. Wiadomo, że jakiś zachwycający nie jest, ale można go sobie oglądnąć na jakiś leniwy weekend z dziewczyną. Ogólnie widać, że to film niskobudżetowy, ale wyszedł lepiej niż nie jeden triller naładowany efektami specialnymi za grubą kase.
ODPOWIEDZ