Niepokój

Mela0607
Agent Smith

Niepokój

Post autor: Mela0607 » 2007-06-27, 13:28

Plakat:
Obrazek
Premiery:
Polska: 14 września 2007
Świat: 4 kwietnia 2007
Info o filmie:
Reżyseria: D.J. Caruso
Scenariusz: Carl Ellsworth , Christopher B. Landon
Zdjęcia: Rogier Stoffers
Muzyka: Geoff Zanelli
Obsada: Shia LaBeouf, David Morse, Carrie-Anne Moss, Sarah Roemer, Aaron Yoo
Produkcja: USA
Gatunek: Dramat, Thriller
Od lat: 15
Opis:
Po śmierci ojca, Kale Brecht staje się ponury, zamknięty w sobie i zaczyna sprawiać kłopoty. Wkrótce za swoje przewinienia zostaje skazany przez sąd na areszt domowy. Jego matka, Julie, pracuje dzień i noc na utrzymanie swoje i syna, lecz spotyka ją tylko obojętność. Kale, zamknięty w czterech ścianach podmiejskiego domu, zaczyna podglądać sąsiadów. Jeden z nich wydaje się być seryjnym mordercą. Ale czy te podejrzenia nie są po prostu wytworem bujnej wyobraźni?
Moja Opinia:
Nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę w Twojej okolicy mieszka... Film jest bardzo dobry. Scenariusz najlepiej wypadł; wszystko zaczyna sie od zabawy, obserwowaniu ludzi, a kończy się strachem i niepokojem. Ellsworth - scenarzysta, który również napisał scenariusze do odcinków "Buffy: postrach wampirów" i "Red Eye" mógł się wykazać najnowszą podukcją thrillera, który wypadł naprawdę swietnie wykonaniu Caruso, który pokazał m.in. w filmie "Złodziej życia", albo też serialami "Tajemnice Smalville" lub "Cień Anioła" na co go stać i że jest dobry, tylko trzeba mu dać więcej szans by się mógł wybić. Shia LaBeouf udowodnił nam, ze ma zagadki na bardzo dobrego aktora i co raz lepiej mu to wychodzi. Oby tak dalej. W końcu bierze udział w filmach, gdzie ma główne role i moze sie wykazać, są to thrillery, dramaty, komedie, sensacje; zapowiada sie aktor, który w każdej roli ukazuje nam wszystkie pozytywne cechy, a Shia to ma i chwała mu za to. Ja osobiscie film polecam; niezłe napięcie, chociaż do przewidzenia, ale moze jednak nie, zależy kto w jaki sposób film odbierze. Polecam
Moja Ocena: 8/10
yrek
Agent Smith

Re: Niepokój

Post autor: yrek » 2008-01-01, 15:59

Nie byłby taki zły gdybym.... nie czytał fabuły. Thrillery powinny być zaskakujące a po zapoznaniu sie z treścią jest on cholernie przewidywalny: Takie naciągane 6/10
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2008-01-02, 13:12

Przewidywalny, nudny bez emocji. 3/10
zubel
Vincent Vega

Post autor: zubel » 2008-01-16, 18:35

Faktem jest, jak napisali koledzy, ze jest troche przewidywalny, a jak wiedomo, nie powinno miec to miejsca w tego typu filmach... ale na ogól film mi sie podobal.
Zaciekawil mnie, a nawet czasem trzymal w napieciu.
Troche za duzo tych scen "milosnych" i w pewnym momencie nie wiedzialem do konca, co ja wlasciwie ogladam: thriller czy jakas komedie romantyczna.
Ale ogólnie nie jest tak zle: 6/10
Awatar użytkownika
Lisbeth
Vincent Vega

Post autor: Lisbeth » 2013-07-27, 15:44

Film, wg mnie, średni, warto zobaczyć (z nudów) by jakoś wypełnić czas. Po niedługim czasie zaciekawia, pomysł fajny, realizacja taka sobie. O, i tajemniczy i wciagajacy po jakims czasie.
ODPOWIEDZ