Zycie ktorego nie było

yrek
Agent Smith

Zycie ktorego nie było

Post autor: yrek » 2007-01-21, 12:49

Obrazek
Życie ktorego nie było (The Forgotten)
Gatunek: Thriller, Dramat, Sci-Fi

Reżyseria - Joseph Ruben
Scenariusz - Gerald Di Pego

Obsada:
Julianne Moore: Telly Paretta
Christopher Kovaleski: Sam
Anthony Edwards: Jim Paretta
Linus Roache: Przyjacielski męzczyzna

Mloda kobieta traci 8 letniego syna w katastrofie lotniczej. Sam byl jedynakiem co jeszcze pardziej poteguje cierpoenie matki (Julianne Moore). Telly nie moze zapomniec o synku, codziennie przeglada rodzinne fotografie i wspomina chlopca. Pewnego dnia wracajac z pracy na szafce zamiast rodzinnego zdjecia(mama tata syn) stoi zdjecie jej i meża - Jima. Jim wyrzeka sie jakoby podmienił zdjecia. Okazuje sie rowniez ze album ze zdjęciami Sama jest zupelnie pusty, zaś kaseta wideo na ktorej bawi sie maly Sam, jest czysta... Jimi natomiast twierdzi ze nigdy nie miał syna...

Do filmu zachecil mnie ciekawy scenariusz. Niewyjasnione znikniecia itp. a sadzac fo gatunku- sci-fi musialo to byc niewyjasnione. Oglonie film wciaga, telewidz jest zaciekawiony gdy nie wie o co tak naprawde chodzi niestety zakonczenie nie jest powalajace, wrecz rozczrowujace. Ciekawostka w filmie jest to ze ma 2 zakonczenie:) Nie zdradze jakie. Ocena 7/10
Awatar użytkownika
Lisbeth
Vincent Vega

Re: Zycie ktorego nie było

Post autor: Lisbeth » 2013-07-27, 15:51

Oglonie film wciaga, telewidz jest zaciekawiony gdy nie wie o co tak naprawde chodzi
dokładnie tak, ta zagadka, niepewność, fabuła, no i moja "ukochana" aktorka - Julianne Moore... Bardzo mi się podobał, a więc oceniam na 9/10 :)
ODPOWIEDZ