Zawodowcy

Miodzio
Indiana Jones

Zawodowcy

Post autor: Miodzio » 2008-10-01, 22:59

Obrazek

Film, który jeszcze w Polsce nie wyszedł i zarazem film, którego strasznie się boję. Boję, bo prawdopodobnie będzie to film, na ktorym zobaczymy koniec dwóch wspaniałych aktorów - DeNiro i Pacino. Bo z opinii ludzie, którzy film już widzieli można wywnioskować, że Righteous Kill to niestety chała. Wiem, że DeNiro i Pacino nie grali ostatnio w wybitnych filmach, ale większość z nich trzymała jakić poziom. Natomiast jeśli Righteous Kill będzie tak jaki wydaje się, że będzie, to naprawdę wielka szkoda, że tacy aktorzy postanowili w tym zagrać.

Ktoś czeka na ten film? Podziela może moje obawy? A może ktoś już widział Righteous Kill?
Ostatnio zmieniony 2008-11-09, 18:13 przez Miodzio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Re: Zawodowcy

Post autor: Dusqmad » 2008-10-02, 18:33

Faktycznie, nie zapowiada się rewelacyjnie. Zwłaszcza jeśli przyjrzeć się reszcie obsady. :/ Ale tym słowem 'koniec' to zadziałałeś - pierwsze co mi przyszło do głowy to, że tym filmem kończą karierę.

Ale, Panie i Panowie, De Niro jeszcze nas zaskoczy. Patrzta (reżyserski duet :582:):
http://www.filmweb.pl/f275072/Frankie+Machine,2010
Miodzio
Indiana Jones

Re: Zawodowcy

Post autor: Miodzio » 2008-10-02, 19:12

O ja pier**** - nie wierzę w to co widzę. :-D Scorsese i Mann reżyserami? DeNiro w roli głównej? Jesli za film bierze się dwóch najwspalnialszych reżyserów na świecie, to nie może nie powstać przynajmniej świetny film. I tylko szkoda, że to dopiero w 2010 roku. Ale i tak, dzięki Dusqmad, bo odżyła we mnie nadzieja, że może zobaczę jeszcze DeNiro w czymś bardzo dobrym. :-)
ODPOWIEDZ