Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

O dwóch takich co poszli w miasto

yrek
Agent Smith

O dwóch takich co poszli w miasto

Postautor: yrek » 2008-02-19, 15:47

Obrazek

Reżyseria Danny Leiner
Scenariusz Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Zdjęcia Bruce Douglas Johnson, Christopher Ball
Muzyka David Kitay
Obsada: John Cho,

Dwaj kumple: Harold i Krumar, pewnego wieczoru, po wypaleniu kilku blantów stwierdzają, że są głodni. Jednak tym razem mają ochotę na coś wyjątkowego. Ich uwagę przykuwa reklama baru White Castle serwującego aż 6 hamburgerów w jednym zestawie. Obaj bez namysłu wyruszają w nocną wędrówkę po New Jersey, której celem jest odnalezienie restauracji.

Mało humoru lecz przyjemnie, Nastawilem sie na przecietne widowisko i takie otrzymalem. A nawet bylo lepiej niz sie spodziewałem. Luźny film o o oryginalnych przygodach, nie "zerzniętych" z innych komedii. Jeśli lubisz tego typu filmy ten powinien przypaść Ci do gustu.
Mela0607
Agent Smith

Re: O dwóch takich co poszli w miasto

Postautor: Mela0607 » 2008-03-09, 10:54

Mało humoru? Ja tego nie odczułam, bo śmiałam się przez cały czas, może i jest to kolejna głupia komedia, ale jednak to powoduje iż człowiek nie potrafi z obojętnością oglądać właśnie ten film, bo nawet z tej głupoty jaka się dzieje w filmie, a mianowicie przygody jakie przeżywają Harold i Kumar są tak głupie, że aż śmieszne. No tak nic nowego tutaj nie uświadczymy, ale to przecież nie jest żadną nowością, bo wszystkie pomysły pewnie im się skończyły, więc pozostaje nam się śmiać z tego co nam ukazują nowe, mało oryginalne, ale zawsze zabawne sytuacje i dialogi...
ble
Tyler Durden

Re: O dwóch takich co poszli w miasto

Postautor: ble » 2008-03-09, 13:44

Mi się nie podobało. Nawet jak na kolejną 'głupią komedię'. Dowcip był miejscami zdrowo niesmaczny. Ja tez nastawiałam się na mocno przeciętną komedyjkę, ale się bardzo przeliczyłam. Zdecydowanie nie polecam.

Wróć do „Komedia”