Przyjęty

yrek
Agent Smith

Przyjęty

Postautor: yrek » 2008-02-01, 20:15

Obrazek

reżyseria: Steve Pink
scenariusz: Adam Cooper, Mark Perez
Obsada: Mark Derwin, Jonah Hill

Po tym, jak wszystkie koledze, do których Bartleby Gaines złożył podania je odrzuciły, postanowił on, wraz ze swoimi przyjaciółmi, stworzyć fikcyjny uniwersytet ażeby przechytrzyć swoich rodziców. Lecz kiedy mistyfikacja zaczyna odnosić bardzo dobre rezultaty i każdy odrzucony przez inne uniwersytety kandydat pragnie wstąpią do tej szkoły, Bartleby musi obmyślić sposób na edukację oraz na przyszłość swoich studentów i przyjaciół, jak również swoją własną.

Nie wyszlo im. Historia nadaje sie na naprawde dobrą komedię a dobrą komedia ten film napewno nie jest. Nie jest nawe srednią. Ani to smieszne, ani ciekawe, ani pikantne (jak to bywa w amerykanskich mlodziezowych komediach) Nudzilem sie od sameego poczatku. Końcówka jeszcze jako taka ale na uratowanie filmu to stanowczo za malo. 3/10
Awatar użytkownika
fenek73
Vincent Vega

Re: Przyjęty

Postautor: fenek73 » 2008-02-02, 11:25

Ogladalem i moge go smialo polecic, dobra komedia ;) 7/10
kuchar
Vincent Vega

Postautor: kuchar » 2011-04-10, 20:01

Dobra komedia, warta polecenia, choć zakończenia można się było spodziewać to mimo wszystko film jest ok. Polecam.
maniak_92
Vincent Vega

Postautor: maniak_92 » 2013-06-18, 16:44

Jak dla mnie wspaniała komedia! Niesamowicie ciekawy pomysł na fabułę - założenie uczelni w byłym psychiatryku. Po prostu film godny polecenia dla każdego. Myślę, że rozbawi nawet największych buców :D Bardzo ciekawy i zabawny. Oglądałam go po wielokroć i nadal mam ochotę, żeby znów go obejrzeć. Jest komedia inna w porównaniu do reszty amerykańskich produkcji. Projekt, który zdecydowanie się udał i zadowolił wielu ludzi na całym świecie. Co to stworzonej przez głównego bohatera uczelni.... no to powiem, że chciałabym do takiej szkoły chodzić. Sami sobie studenci układają plan zajęć i w ogóle totalna samowolka. No, ale niestety nie jest to możliwe i trzeba chodzić na nudne uczelnia takie jak ta, która chciała zburzyć tą cudowną szkołę w filmie. Jeszcze raz polecam i komedia dla mnie 10 na 10 :)

Wróć do „Komedia”