Wpadka

cris.7
Vincent Vega

Wpadka

Postautor: cris.7 » 2007-12-02, 20:27

Obrazek

gatunek: Komedia rom.
produkcja: USA
data premiery: 2007-10-05 (Polska) , 2007-05-26 (Świat)

OPIS:

Allison Scott jest bardzo dobrze zapowiadającą się 24-letnią dziennikarką, której kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Niestety podczas imprezy Allison upija się i zachodzi w ciążę z zupełnie przypadkowym mężczyzną, co może zrujnować jej perspektywy na przyszłość... W końcu jednak postanawia lepiej poznać przyszłego ojca swojego dziecka, zanim zdecyduje się na samotne wychowywanie maleństwa.
Natomiast ojcem okazuje się być dorosły "dzieciak", Ben Stone. Oboje starają się poznać siebie nawzajem, ale im dłużej się znają, tym boleśniej widoczne staje się, że nie mają szans na bycie razem na dłużej. Wszystko komplikuje ingerencja siostry Alison, Debbie, i szwagra Bena, Pete'a.
amelia123
Indiana Jones

Re: Wpadka

Postautor: amelia123 » 2012-11-07, 21:09

nie dawno leciał w tv,fajny film,można obejrzeć.
maniak_92
Vincent Vega

Postautor: maniak_92 » 2013-06-18, 16:53

Zabawny film. Bardzo mi się spodobał. Widać, że produkcja twórców filmu "40-letni prawiczek". Choć wydaje mi się, że "Wpadka" jest nieco słabsza, a może mniej dobra od własnie wcześniejszej produkcji. Może trochę zabrakło takiego pomysłu, albo może za mało roli Steve'a Carell'a, bo w poprzednim filmie to po prostu przeszedł samego siebie. Świetna rola, a może nie rola tylko gra aktorska, bo na prawdę wielu umiejętności potrzeba, aby zagrać takiego bohatera ;) "Wpadkę" też warto obejrzeć. Luźny film, wiele humoru. Można fajnie przy nim spędzić wieczór. Bardzo relaksuje, ale myślę, że można by było więcej umieścić tam takich scen co doprowadzają do bólu brzucha. Ogólnie fajny film. Jak dla mnie 7/10, ale liczyłam na więcej. Mimo wszystko bardzo przyzwoity film.
letmeknow
Forrest Gump

Postautor: letmeknow » 2014-02-13, 21:33

Serio, za każdym razem gdy oglądam porody w jakichkolwiek filmach w tym w filmie wpadka to mam ochotę przełączyć. Wiadomo że narodziny dziecka to nie kaszka z mleczkiem,ale czy chociaż raz mogliby pokazać narodziny w trochę w inny sposób.Nie tylko jak powyżej wspomniane flaki,krew i wrzaski. Oglądając filmy nigdy się nie spotkałam żeby reżyser choć wysilił się na coś więcej. A szkoda.
malabeatka
Jack Sparrow

Postautor: malabeatka » 2014-06-12, 09:21

Wpadkę obejrzałam do końca ale tylko i wyłącznie dlatego, że byłam na tym w kinie ze znajomymi. Jak dla mnie w ogóle nie zabawny film i nie rozumiem co inni w nim widzą.

Wróć do „Komedia”