Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

yrek
Agent Smith

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Post autor: yrek » 2007-08-05, 17:41

Obrazek

Gatunek: Komedia, Musical
Reżyseria: Liam Lynch
Scenariusz: Liam Lynch, Kyle Gass, Jack Black
Muzyka: Kyle Gass, Jack Black
Obsada: Jack Black, Kyle Gass, Ben Stiller, Jason Reed, Dave Grohl

Dwóch początkujących muzyków KG (Kyle Gass) oraz JB (Jack Black) spotyka się i postanawia założyć zespół - Tenacious D. Jednak kariera nie przychodzi im tak łatwo, jak się tego spodziewali i jak obiecał to JBowi Dio spoglądając na Niego z plakatu, gdy ten był jeszcze młodym chłopcem.
Gdy dwaj muzycy przyglądają się plakatom legend rocka takim jak Eric Clapton, Angus Young i Eddie Van Halen zauważają, że wszyscy mają taką samą kostkę do gry na gitarze... która obecnie znajduje się w Hali Sław Rock'n'rolla. Chłopcy widzą w tym szansę dla swojego zespołu i postanawiają... wykraść kostkę z Muzeum.

Muzycy bioracy sie za role filmowe? Czemu nie! Niektorym wychodzi to calkiem niezle. Tenacious D jest tego przykladem. Przyjemna komedia z metalem i rockiem w tle ktora sluchacze ciezkiego brzmienia powinni zobaczyc. Nie tylko dla smiesznych gagow ktorych w filmie jest kilka a dla ucha - swietna muzyka. Nie zawiodlem sie wiec daje 7
ble
Tyler Durden

Re: Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Post autor: ble » 2007-09-29, 23:14

Hm... Co ja o tym myślę? Ciężka sprawa... :P Lubię Jacka Blacka, więc to już jest plus. Młody JB był bardzo, ale to bardzo podobny do 'starego' JB i to też jest poniekąd plus ;) Do tego fajna muzyka, co prawda jednak było za dużo tych brzydkich słów :P Ale to można wybaczyć ;) Najlepsza scena? Zdecydowanie końcówka z diabłem ;)
ODPOWIEDZ