Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jak urodzić i nie zwariować

ZabójczyZabójca
Jack Sparrow

Jak urodzić i nie zwariować

Postautor: ZabójczyZabójca » 2012-06-01, 13:23

Obrazek

czas trwania: 1 godz. 50 min.
gatunek: Dramat, Komedia, Romans
premiera: 22 czerwca 2012 (Polska) 18 maja 2012 (świat)
produkcja: USA
reżyseria: Kirk Jones
scenariusz: Shauna Cross, Heather Hach

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego. Alex, uczęszcza na spotkania "bracholi" – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, "jak to naprawdę jest". Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować…

obsada:
Cameron Diaz - Jules
Elizabeth Banks - Wendy
Jennifer Lopez - Holly
Chace Crawford - Marco
Brooklyn Decker - Skyler
Joe Manganiello - Davis
Anna Kendrick - Rosie
Dennis Quaid - Ramsey
Matthew Morrison - Evan
Chris Rock - Vic
Awatar użytkownika
premierka
Jack Sparrow

Re: Jak urodzić i nie zwariować

Postautor: premierka » 2012-06-11, 10:25

Widziałam trailer tego filmu juz jakiś czas temu i nie pamietqałam tytułu!!
Zapowiada się super!
Bardzo lubię wszystkie panie, które tam grają , a panowie z plakatu rozkładają :562:
vanga
Forrest Gump

Postautor: vanga » 2012-06-21, 15:28

Ja juz byłam w kinie na pokazie przedpremierowym :) Film jest super rozrywką przede wszystkim :) Byłam z przyjaciółką - obie smialysmy sie do łez. :)) Panowie i panie z filmu przedstawieni sa w komicznych sytuacjach zyciowych, które oczywiscie dotycza rodzicielstwa. Oczywiscie nie jest to film tylko i wyłącznie dla przyszłych rodziców. Jest po prostu smieszny dla każdego. Przeczytalam gdzies niedawno recenzje - podobno film został nakrecony na podstawie bestsellerowego poradnika w "oczekiwaniu na dziecko" :)))
Awatar użytkownika
premierka
Jack Sparrow

Postautor: premierka » 2012-06-25, 12:28

ja też byłam w weekend :)
Co tu innego robić gy facet mecz ogląda...heh, zdecydowanie ciekawsze od jakiś angoli z Włochami!
I humor, i chwile wzruszeń, i piękne twarze :)
drn
Jack Sparrow

Postautor: drn » 2012-07-26, 16:32

widzę że po ocenach i wypowiedziach film warty obejrzenia, więc jutro sobie pójdę do kina z druga połówka. :lol:
amelia123
Indiana Jones

Postautor: amelia123 » 2012-11-11, 20:22

film rewelacyjny,śmieszny,stworzony nie tylko dla dzieciatych,ale też dla singli.
malabeatka
Jack Sparrow

Postautor: malabeatka » 2014-06-12, 09:23

Zdecydowanie podobał mi się - może nie będzie to dla mnie klasyk jak np. "Bruce Wszechmogący" ale to bardzo przyjemny film na piątkowy wieczór z koleżankami. Fajnie dobrani aktorzy, zabawny, czegóż więcej chcieć.

Wróć do „Komedia”