Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Straszny Film 1

Ukaszenkooo
Vincent Vega

Straszny Film 1

Postautor: Ukaszenkooo » 2011-07-17, 09:51

Obrazek

Info o filmie:
reżyseria: Keenen Ivory Wayans
scenariusz: Shawn Wayans, Marlon Wayans
zdjęcia: Francis Kenny
muzyka: David Kitay
produkcja: USA
data premiery: 7 Lipiec 2000
obsada: Anna Faris, Jon Abrahams, Shannon Elizabeth, Lochlyn Munro, Shawn Wayans, Regina Hall,

Fabuła:
Pewnego dnia zamordowana zostaje jedna z uczennic gimnazjum. Sprawcą zbrodni może być dziwny osobnik w charakterystycznej białej masce i długiej czarnej szacie, który z nożem w ręku włóczy się po szkolnych korytarzach. Shorty Meeks, Ray Wilkins i Buffy Gilmore oraz grupa ich przyjaciół uświadamiają sobie, że zabójstwo ma prawdopodobnie związek z tragicznym wypadkiem sprzed roku, którego śmiertelną ofiarą z ich winy stał się pewien rybak. Świetny pastiż filmów gatunku: thriller, horror, itp... http://www.filmweb.pl/film/Straszny+film-2000-1416

\

Film oceniam na 8/10 ponieważ idzie się na nim pośmiać. Ogólnie uwielbiam filmy z tej serii mimo swojej głupoty zawsze potrafią rozbawić ;)
Bates
Indiana Jones

Re: Straszny Film 1

Postautor: Bates » 2011-07-17, 10:27

Kiedyś mnie może "Straszne filmy" śmieszyły, teraz wydają się żenujące. Z zabawnych scen w pamięci mam tylko ucztę ze "Strasznego filmu 2". Reszta do zapomnienia.
Ukaszenkooo
Vincent Vega

Postautor: Ukaszenkooo » 2011-07-17, 15:32

Nie wiem tobie może już minęło mi nadal nie ;3
Różna wieków być może aczkolwiek ja to uwielbiam ;f
Klara
Forrest Gump

Postautor: Klara » 2011-07-17, 23:12

Mnie również bawiło to za czasów wczesnego gimnazjum. Ze wszystkich części najbardziej podobała mi się 3 i 4.
buba
Forrest Gump

Postautor: buba » 2011-08-01, 22:17

Oglądałam pierwszą część i z raz czy dwa się uśmiechnęłam. Ogólnie, uważam, że jest to film żenujący i głupi, jako parodia też spisuje się kiepsko. Innych części nie oglądałam i oglądać nie zamierzam.
gogan86
Forrest Gump

Postautor: gogan86 » 2013-06-08, 10:18

Ja jestem wielbicielem takiego humoru więc dla mni film był świetny. Co prawda 2 pierwsze części były najlepsze, kolejne już mniej mi się podobały ale z chęcią oglądam gdy chcę się pośmiać:)
maniak_92
Vincent Vega

Postautor: maniak_92 » 2013-06-18, 14:29

Typowy amerykański humor. Wiele wulgarnych żartów głównie z seksu. Wychowałam się na seriach strasznego filmu. Bardzo dobrze pamiętam pierwszą odsłonę. Może, niektórzy wyrośli z tego typu humory, ale mnie nadal to śmieszy :D Szczególnie sam początek bardzo mi się podobał. Zawsze nie mogłam z wizerunku głównych bohaterów i ich niepowtarzalnych dialogów. Jak dla mnie film na 5 i bardzo chętnie go niedługo obejrzę. Zrobię sobie seans strasznych filmów. Mogę oglądać to bez przerwy. Kiedyś byłam uzależniona od tego humoru i dawno tego nie oglądałam i narobiłam sobie ochoty na ten jak to niektórzy mówią "prostacki humor" :D Dla mnie to świetny film, który mimo, że nie jest zbyt wyszukany to potrafi poprawić humor i uśmiać się do bólu brzucha. co po prostu kocham! :D

Wróć do „Komedia”