Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Holiday

Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Holiday

Postautor: Aquariia » 2011-01-06, 23:56

Obrazek

Info o filmie:
reżyseria: Nancy Meyers
scenariusz: Nancy Meyers
zdjęcia: Dean Cundey
muzyka: Hans Zimmer
produkcja: USA
data premiery: 22 grudnia 2006 (Polska) 5 grudnia 2006 (Świat)
obsada: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black

Fabuła:
Dwie zranione przez mężczyzn kobiety: Iris i Amanda pragną uciec od bolesnych doświadczeń. Przypadkowo poznają się w sieci i... Zamieniają domami na dwa tygodnie. Dwa tygodnie, podczas których ich życie wywracają się do góry nogami w magiczny sposób zostanie uporządkowane. Zresztą, co najważniejsze zamieniają się nie tylko domami, ale i otaczającymi ich ludźmi. (żródło: filmweb.pl)
-----------------------------------------------------------------

Lekka i ciepła komedia dla zabicia czasu. Ciekawy pomysł na komedię romantyczną, możliwy tylko w Ameryce. Tylko tam ludzie zakochują się w 2 tygodnie. ;-). Aż się samemu chcę wyjechać na takie wakacje. Dobrze dobrana obsada i przyzwoicie zagrane rolę. Wielki plus za muzykę, Hans Zimmer stworzył tu niesamowity klimat. Mimo przewidywalnej fabuły jedna z lepszych komedii romantycznych jakie widziałam.
amelia123
Indiana Jones

Re: Holiday

Postautor: amelia123 » 2012-11-11, 20:24

taka trochę lekka komedyjka,trochę nawet romantyczny,ale mało prawdziwy.Nie wydaje mi się żeby tak szybko można się zakochać.

Wróć do „Komedia”