Tylko mnie kochaj

yrek
Agent Smith

Tylko mnie kochaj

Post autor: yrek » 2007-02-08, 15:21

Obrazek
Tylko mnie kochaj
Komedia romantyczna

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Scenariusz: Ryszard Zatorski

Maciej Zakościelny (Michał),
Agnieszka Grochowska (Julia)
Agnieszka Dygant (Agata, wspólniczka Michała)
Julia Wróblewska (Michalina)
Grażyna Szapołowska (matka Julii),
Marcin Bosak

Bohaterem filmu jest młody, przystojny architekt Michał. Na jego drodze pojawiają się nagle aż trzy kobiety: Agata, Julia oraz kilkuletnia Michalina. Od przybytku - podobno - głowa nie boli, ale... Piękne panie - każda z osobna - skutecznie wywracają spokojne, poukładane życie Michała do góry nogami.

Film tworcow "Nigdy w zyciu". Wedlug niektorych wyprodukowany na sile by kontynuowac sukces poprzednika. Mowiac ze film jest dobra polska komedia nie jest w pelni precyzyjne. Wszyscy pamietamy "Poranek kojota" czy "Kilera" - to sa dobre poslkie komedia. Ta tez jest dobra, jednak nalezy pamietac ze jest to zupelnie inny typ komedii (Moze podobala mi sie dlatego ze ostatnio ciezko o dobry polski film). O Filmie "Tylko mnie kochaj" najlepiej powiedziec ze jest - >>Przyjemny<< Swietna rola debiutantki Julki (Byla poprostu stworzona do tej roli). Film milo wspominam - daje naciagane 8/10
Natkaaa
Jack Sparrow

Re: Tylko mnie kochaj

Post autor: Natkaaa » 2007-02-09, 23:11

Calkiem milo sie ogladalo nie powiem.Odpowiednio dobrana muzyka- kilka utowrow nawet mi sie podobalo :-) I ta mala ktora grala Michaline byla smieszna :-)
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-02-10, 23:19

nie widziałam i jakoś ostatnio nie mam ochoty bo dobijają mnie te komedie romantyczne !!! :P
Solar
Indiana Jones

Post autor: Solar » 2007-03-09, 14:33

Dla mnie ten film był potwornie nudny. Ani specjalnie zabawny ani nic głębszego nie chciał przekazać ot, taka telenowela w wersji na duże ekrany. Poza tym wkurzała mnie cukierkowatość tego filmu, wszystko było tam czyściutkie i śliczne, ludzie cały czas ładni i niezmęczeni a i oczywiście potwornie słodki dzieciak (który i tak zagrał lepiej niż większość "profesjonalnych" aktorów :)) Szczerze odradzam, no chyba, że się jest fanem "M jak miłość" i tym podobnych perełek polskiej telewizji.
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-03-09, 21:16

zobaczyłam i zdania nie zmieniłam... nudne, mało oryginalne i za bardzo przypadkowe... jedynie mile wspominam piosenkę, ale nie znam tytułu...
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Post autor: Issa » 2007-03-13, 08:01

Obejrzałam wczoraj wieczorem i mam mieszane uczucia.
Na pewno trochę jest przereklamowany. To taka komedia romantyczna, z amantem w roli głównej i ładnymi aktorkami. Zalatuje telenowelą. Zdecydowanie najlepiej wypadła mała Julia Wróblewska, choć miejscami tak mnie wkurzała... ale to już nie dotyczy jej gry, tylko całej osobowości.
Muzyczka przyjemna i chyba tak samo określę ten film. Jest po prostu lekki. Ale za ciekawy to on nie był.
Już od kolacji Michała z Julią przypuszczałam coś, że może to on jest tym chłopakiem... bowiem pasowałoby dziecko. No i co? Trafnie.
Ani mi się podoba, ani nie. Taki sobie, średni. Kto nie obejrzał, nie ma czego żałować.
Awatar użytkownika
Guskas
Terminator

Post autor: Guskas » 2007-05-10, 20:29

Film nie był rewelacyjny, trochę płytki, ale bardzo przyjemny w odbiorze, oglądałam go dwa razy i nie powiem, żeby był świetny, ale Michasia wprawiała chyba każdego w domry nastrój :)
Awatar użytkownika
blek
Mad Max

Post autor: blek » 2007-07-01, 22:23

obejrzałam z przymusu bo niespodziewanie poszliśmy na to z klasą zamiast na kulig bo śnieg nam się roztopił, ale to inna historia :-P nie znoszę polskich komedii romantycznych, które teraz namiętnie kręcą, a jeszcze bardziej nie lubię naszej wielkiej gwiazdy czyli Zakościelnego. obejrzeć można było, nawet wielkich mdłości nie spowodował ale jak dla mnie to nic specjalnego nie jest, taki o, do obejrzenia dla zabicia czasu.
polak2007
Forrest Gump

Post autor: polak2007 » 2007-11-19, 21:04

Oglądałem ten film ostatnio w TV i mam teraz takie dziwne uczucie :-/
Jak dla mnie był zarąbisty, najbardziej mi się rola Julii podobała...W ogóle tak się wzruszyłem jakoś że się czuje tak jakbym się zakochał :oops: Tylko nie jest to jakieś przyjemne uczucie..
Pandek
Indiana Jones

Post autor: Pandek » 2008-04-18, 17:01

Ech....Trudno teraz o dobrą komedię. Zwłaszcza polską. No i tak jak się spodziewałam-także "Tylko mnie kochaj" nie podołało zadaniu.Oglądając ten film nudziłam się niemiłosiernie. No cóż, nie oczekiwałam jakiejś zniewalającej fabuły, ale żeby to chociaż trochę zabawne było....Ale niestety nie.Nie mogę nawet powiedzieć, że był "przyjemny". Bo nie był.Okropnie się dłużył.Gra aktorska nie za dobra. Nawet mała Julia Wróblewska(która, nie powiem, pokazała się od dobrej strony) nie zdołała uratować całego filmu.Co do odtwórcy glównej roli męskiej naprawdę brak mi słów(w negatywnym znaczeniu, oczywiście).Miałam wrażenie że oglądam deskę do prasowania.Poza tym wszystko w tej produkcji było tak nienaturalnie wyidealizowane: piękni bogaci młodzi ludzie, mieszkający w drogich domach, jeżdżący drogimi autami.Cud, miód i orzeszki.Niestety niestrawne.
kuchar
Vincent Vega

Post autor: kuchar » 2011-04-10, 20:00

Oglądałem ten film w tv, z początku myślałem że to kolejna durna komedia romantyczna, choć po kilku minutach oglądania spodobał mi się ten film.
buba
Forrest Gump

Post autor: buba » 2011-08-01, 22:20

kuchar pisze:Oglądałem ten film w tv, z początku myślałem że to kolejna durna komedia romantyczna, choć po kilku minutach oglądania spodobał mi się ten film.
Z początku dobrze myślałeś, to jest kolejna durna komedia romantyczna.
baranina
Vincent Vega

Post autor: baranina » 2011-09-28, 17:40

Ojej, pamiętam, jak ten film był na topie ;) Wszyscy o nim mówili, hiciorem w kinie był. To były czasy mojego dzieciństwa.
Emilka
Forrest Gump

Post autor: Emilka » 2011-11-24, 13:47

mi się nie podobał... był nudny i mało śmieszny!!!
ODPOWIEDZ