Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Nowy

yrek
Agent Smith

Nowy

Post autor: yrek » 2007-01-20, 12:41

Obrazek

The new Guy
Komedia

Reżyseria - Ed Decter
Scenariusz - David Kendall

Obsada:
DJ Qualls: Dizzy Harrison/Gil Harris
Zooey Deschanel: Nora
Eddie Griffin: Luther
Eliza Dushku: Danielle
Dizzy Harrison jest pośmiewiskiem całej szkoły. Jego typowy dzień to pasmo ciągłych niepowodzeń i upokarzania przez innych uczniów...Pewnego szczególnie pechowego dnia postanawia zmienić swoje życie i zacząć wszystko od nowa. Kumpel-kryminalista uczy go specjalnych technik, jak całkowicie zmienić swój image i budzić szacunek oraz bojaźń otoczenia. Dizzy przenosi się do nowej szkoły, gdzie jest osoba kompletnie nieznaną i przy pomocy swojego nowego, groźnego 'ja' (nazywa się teraz Gil Harris) już pierwszego dnia zdobywa szacunek i podziw innych. Nic nie trwa jednak wiecznie, od przeszłości nie da się uciec: jego największy wróg z nowej szkoły odkrywa kompromitującą przeszłość Dizziego. Ten jednak z czasem zrozumie, że ważniejsze od tego jak cię widza inni, jest to jak widzisz samego siebie. (źródło filmweb.pl)

Mlodziezowa komedia jakich (nie)wiele. Wiele bo jest ich sporo niewiele bo jest smieszna a to rzadkosc. Dusic sie ze smiechu ogladajac film sie nie da jednak sam wyglad glownego bohatera ktorego gra Dj Qualls (ten nos :P)juz jest lekko zabawny:) Moja ocena 7,5/10
Ostatnio zmieniony 2007-02-06, 18:56 przez yrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Re: Nowy

Post autor: skiszony » 2007-01-20, 15:43

aaaaaaaaaaaa! kolejny debilny film! i to jeszcze głupszy niż Straszny film czy Chłopaki na Ibizie...

1/10! nie oglądać!
Freddy K.
Jack Sparrow

Post autor: Freddy K. » 2007-01-20, 16:09

aaaaaaaaaa, kurde, skiszony, znowu obrażasz dobry film? :D Według mnie to NAJLEPSZA komedia młodzieżowa jaką w życiu widziałem. Ja się naprawdę dużo na niej uśmiałem, i coś widzę, że jak gazeta ocenia cienko film, i dają w tv taki film o późnej godzinie to już beznadzieja? Jak ja obejrzałem to było moje najmilsze zaskoczenie w życiu. Super komedia, super fabuła, Dizzy (i Gil) wymiata!
yrek, jesteś genialny, znasz się na filmach, bo po raz kolejny dajesz nam dobry film, który mi się podoba :) A pamiętasz scenę jak przywieźli Gila do szkoły i był zakuty jak jakiś bardziej niebezpieczny Hannibal :D Czekam z niecierpliwością, aż jeszcze raz pokażą ten film i będe musiał go sobie nagrać. Ja daje całe 9/10.
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2007-01-20, 21:11

genialny, zwłaszcza jak mu bibliotekarka wykrzywiła penisa. normalnie śmiech do rozpuku.

i aha - oceny w czasopismach nie mają nic wspólnego z moją subiektywną opinią na temat filmu.
jak już mamy się czepiać, to ja mogę się czepić, że Tobie się podobają się wyłącznie filmy dla mas ;) ale nie czepię się.
Freddy K.
Jack Sparrow

Post autor: Freddy K. » 2007-01-21, 11:39

A z tą jedną sceną to masz całkowitą rację i akurat ona bardzo mi się nie podoba :) ale do reszty filmu nie mam zastrzeżeń, gdyby nie ta scena to dałbym może nawet i całą dyche :) Mi się bynajmniej podoba taka komedia od American Pie czy Straszny film, bo nie ma w nim takiego (jak niektórzy piszą) "głupiego i paskudnego" humoru, ale do tych serii też nie mam zastrzeżeń ;)
yrek
Agent Smith

Post autor: yrek » 2007-02-06, 18:47

skiszony pisze:Straszny film czy Chłopaki na Ibizie
Straszny film ogladalem ale Chlopakow na Ibizie nie moze zalozysz temat dowiemy sie o czym to ?
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2007-02-06, 21:21

Film mnie nie zachwycił. Taka sobie głupia komedia o niczym. Drugi raz jej nie pooglądam, chociaż były sceny, które mnie rozśmieszyły, nie pamiętam które bo dawno oglądałam :-P .
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2007-02-07, 14:42

E tam. Ja oglądałem dwa razy, bo nie miałem co robić, a był akurat pod ręką. Z wszystkich tych głupkowatych komedii wyróżnia się tym, że nie ma w nim tego cholernego ciągłego przeklinania oraz głupich żartów o seksie. Ogólnie: film taki sobie, bo kiepsko zrobiony i niezbyt śmieszny, ale jest BARDZO dużo gorszych filmów, a dla tego typu filmów takie wyróżnienie to już sukces.
ODPOWIEDZ