Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jaja w Tropikach

Awatar użytkownika
Piotras003
Vincent Vega

Jaja w Tropikach

Postautor: Piotras003 » 2008-10-16, 07:35

[center]Obrazek

Gatunek:komedia

Produkcja: Niemcy , USA

Obsada:

Ben Stiller - Tugg Speedman
Jack Black - Jeff Portnoy
Robert Downey Jr. - Kirk Lazarus
Nick Nolte - Four Leaf Tayback
Brandon T. Jackson - Alpa Chino
Steve Coogan- Damien Cockburn
Danny R. McBride- Cody
Bill Hader- Rob Slolom
Jay Baruchel -Kevin Sandusky
Matt Levin - Cam
Andrea De Oliveira - Instruktor Pilates
Reggie Lee - Byong
Matthew McConaughey - Rick Peck
Tom Cruise - Les Grossman
Yvette Nicole Brown - Viveca

Reżyseria:

Ben Stiller

Scenariusz:

Justin Theroux , Ben Stiller

Zdjęcia:

Danny McBride , John Toll

O filmie:

Ben Stiller, Jack Black i Robert Downey Jr. stoją na czele gwiazdorskiej obsady najnowszej komedii akcji "Jaja w tropikach". To historia grupy egocentrycznych aktorów, zaangażowanych, żeby nakręcić najlepszy w historii kina film wojenny. Rosnące w zastraszającym tempie koszty oraz kaprysy gwiazdorów grożą wstrzymaniem produkcji. Sfrustrowany reżyser chwyta się więc ostatniej deski ratunku - wysyła ekipę filmową w dzikie tereny południowo-wschodniej Azji, by film zyskał realizm partyzanckich podchodów. Aktorzy muszą sobie poradzić bez asystentów, pomocników a nawet telefonów komórkowych. Ale nikt nie przewidział, że ekipa zetknie się z lokalną bandą handlarzy narkotyków. Ci błędnie biorą amerykańskich aktorów za agentów wywiadu i swoimi dość konwencjonalnymi w tych kręgach metodami (karabin, granat, bomba) starają się rozwiązać problem zachodnich "najeźdźców". Co może z tego wyniknąć? - świetna zabawa i mnóstwo śmiechu!!!

zródło:www.filmweb[/center]
Ostatnio zmieniony 2008-11-09, 18:10 przez Piotras003, łącznie zmieniany 1 raz.
Miodzio
Indiana Jones

Re: Jaja w Tropikach

Postautor: Miodzio » 2008-11-18, 22:00

Po Stillerze nie spodziewałem się niczego wielkiego. Jednak zostałem mile zaskoczony. "Tropic Thunder" to naprawdę zabawny film, choć trzeba przyznać, że humor nie jest wysokich lotów. :-P Film nie jest jednak w żadnym wypadku zbliżony poziomem do takich tworów jak "Straszne filmy", "Superhero Movie" czy inne wybryki natury. Mamy tu do czynienia z bardzo dobrą parodią kina wojennego i nie tylko. Stiller naśmiewa się tu m.in. z Akademii przyznajacej Oscary, gwiazdeczek użależnionych od narkotyków, bezwzględnych agentów.

Na plus:
- zmyślone trailery na początku filmu. Trzeci z Downey'em Jr. rozłożył mnie na łopatki. :D
- parodia "Plutonu"
- wytłumaczenie dlaczego Sean Penn nie dostał Oscara za "Jestem Sam"
- bardzo dobra gra aktorów z Downey'em Jr. na czele.
- Cruise! (tylko jego taniec na końcu był w sumie niepotrzebny)
- John Voight na gali oscarowej
- muzyka

Generalnie oglądałem film z bananem na ustach. Na kilka nietrafionych żartów można przymknąć oko.
Polecam!
Alice
Forrest Gump

Postautor: Alice » 2011-01-05, 17:15

Miodzio pisze:- zmyślone trailery na początku filmu. Trzeci z Downey'em Jr. rozłożył mnie na łopatki.

taaaaaaaak, to ma wieeeelki plus!!! uśmiałam się przy tym ;)
Solar
Indiana Jones

Postautor: Solar » 2011-01-05, 21:12

Uwielbiam ten film. Świetny scenariusz, duża dawka potężnego humoru (zwłaszcza dla osób lubiących filmy wojenne i klasyki w rodzaju "Rambo" :P) no i przede wszystkim niesamowite aktorstwo. Stiller, Black i cała reszta są po prostu genialni (dlla mnie Stiller jest lepszy tylko w "Zoolanderze" ;) ) Generalnie jedna z moich ulubionych komedii, szczerze polecam :D

A i wiadomo, że fikcyjne trailery to klasa sama w sobie.
masterweb
Vincent Vega

Postautor: masterweb » 2012-09-03, 16:25

nie jest to za dobry film, może nie lubię takich klimatów, ale jak oglądałem jego pamietam (w szpitalu) po, wypadku..

to jakoś nawet usmiech się nie pojawił u Mnie ;/ film masakrycznie zrobiony, prostackie sceny, nie wiem może mały budżet był na niego, może miał taki być. Można dyskutować o każdym filmie. Mianowicie nie jest to dobra seria filmu.. żeby jak najmniej takich porażek, bo tak można tylko to nazwać.

Jeżeli reżyser był trzeżwy - pijany ? w czasie robienia to wybaczam, ale jak nie... to nie ;)

* czuję że amator by zrobił lepszy film niż te "jaja".. w tropikach. No tak nazwa filmu też z du*** wyjęta ;/
amelia123
Indiana Jones

Postautor: amelia123 » 2012-10-31, 15:37

fajny film,niektórzy aktorzy potrafią zaskoczyć,

Wróć do „Komedia”