Sydney White

magda123
Forrest Gump

Sydney White

Postautor: magda123 » 2008-06-13, 16:58

Obrazek

Sydney White
(Inne tytuły: Sydney White and the Seven Dorks)

Produkcja: USA
Gatunek: Komedia
Data premiery: 2007-09-21 (Świat)
Reżyseria: Joe Nussbaum
Scenariusz: Chad Creasey
Zdjęcia: Mark Irwin
Od lat: 12
Czas trwania: 108 min.

Treść
Piękna Sydney White właśnie zaczyna studia na pierwszym roku na uniwersytecie Southern Atlantic czym spełnia życzenie swojej matki, która przed laty należała do jednego z bractw na tym uniwersytecie. Sydney podążając śladami matki także chce należeć do bractwa. Jednak podczas rekrutacji natrafia na Rachel - uniwersytecką jędzę, która skutecznie zniechęca ją do wstąpienia w szeregi bractwa. Wygnana z domu bractwa Sydney White zmuszona zostaje do zamieszkania w domu razem z siedmioma nieudacznikami. Wkrótce zaprzyjaźnia się z nimi i cała siódemka pomaga jej zdobyć miłość najprzystojniejszego chłopaka na uczelni oraz przejąć władzę w samorządzie studenckim. Szykuje się rewolucja na Uniwersytecie.

Obsada:
Amanda Bynes: Sydney White
Matt Long: Tyler
Sara Paxton: Rachel
John Schneider: Paul White
Jack Carpenter: Lenny
Crystal Hunt: Dinky
Jeremy Howard: Terrance
Arnie Pantoja: George
Samm Levine: Spanky
Danny Strong: Gurkin
Adam Hendershott: Jeremy
David Skyler: Haker
DontĂŠ Bonner: Embele
Cree Ivey: Sydney White (10 lat)
Natricia Lewis: Studentka college'u
-----------------------------------------------------
Film obejrzałam i mogę powiedzieć że w swojej kategorii jest bardzo fajny :] miło się oglądało :) w sam raz na weekend czy wolne popołudnie
Ostatnio zmieniony 2008-11-09, 18:12 przez magda123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Re: Sydney White

Postautor: Miguel » 2008-06-16, 22:46

Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków w amerykańskim college'u. Czasem śmieszne, momentami prawdziwe...no i ciekawe wplątanie bajki w typowo amerykańską komedię. Brak tu tylko "tego" czegoś.
Inspiration
Mad Max

Postautor: Inspiration » 2008-06-23, 11:03

Typowo amerykański film. Niestety mało śmieszny i trochę nudny. I mimo tego, że gra Amanda Bynes to raczej do niego nie wrócę. Chyba, że mnie prąd z gniadka kopnie.
Według mnie niepotrzebny ten film, słaba przeróbka klasyki na współczesną młodzieżówkę. Ci nieudacznicy są takimi... nieudacznikami, że aż żal patrzeć. A scena z przebudzeniem beznadziejna, wogóle cały koniec taki jest.
3/10
Airoc
Forrest Gump

Sydney White ;)

Postautor: Airoc » 2008-07-07, 20:38

Oł please :) :shock: Ja mam 17 lat i mam zupełnie odmienne zdanie od was :] Uważam,że Sydney White to świetny film przy którym można się pośmiać:) Jest zabawny,romantyczny i niczego w nim nie brakuje! ;) po prostu trzeba zrozumieć ten typ filmów;D :lol: Amanda zagrała w nim super;) i tym samym udowodniła,że może zagrać naprawdę dobrze :) :mrgreen: [glow=darkred][/glow][shadow=darkred][/shadow][glow=red][/glow]
Inspiration
Mad Max

Postautor: Inspiration » 2008-07-12, 07:19

Ja doskonale rozumiem ten typ filmów, ale zdania nie zmienię ;)
Amanda zagrała tu jak w każdym innym filmie, nic nowego.

Wróć do „Komedia”