Piętno Minnesoty

Awatar użytkownika
fenek73
Vincent Vega

Piętno Minnesoty

Post autor: fenek73 » 2008-01-06, 22:06

Obrazek

Info o filmie :
reżyseria : Steven Baigelman
scenariusz : Steven Baigelman
zdjęcia : Walt Lloyd (więcej...)
muzyka : Page Hamilton, Los Lobos, Chris Cornell, Jeff Tweedy
czas trwania: 99
gatunek : Dramat, Komedia, Obyczajowy, Romans

Fabuła :

Piękna Freddie (Cameron Diaz) zostaje zmuszona do poślubienia Sama (Vincent D'Onofrio), którego nie kocha. Ucieka od męża wraz z jego bratem, Jjaksem (Keanu Reeves). Sam, oszalały z zadrości, rani poważnie Jjaksa i strzela do żony. Chce oskarżyć brata o morderstwo, ale niespodziewnaie ciało Freddie znika bez śladu. Prawdziwa wojna między braćmi rozpętuje się w momencie, gdy okazuje się że Freddie... ( źródło : www.filmweb.pl )

Bardzo polecam film, nie jest jakis czarujacy, ale jest poprostu przyjazny... :)
Ciekawa historia, fakt ze dramat, ale wszystko dzieje sie tak spokojnie aczkolwiek szybko bo tylko 99 minut :D
Sporo scenek z ktorych mozna sie posmiac, polecam obejrzenie :)
Mela0607
Agent Smith

Re: Piętno Minnesoty

Post autor: Mela0607 » 2008-01-11, 22:04

Jako fanka Keanu film zobaczyłam i nie żałuję, aczkolwiek uważam, że mogło być lepiej. Miło można spędzić przy nim czas, ale niestety nie mogę polecić, bo rzadko kiedy spotykam osobę, której się film spodobał, więc wolę sobie tego oszczędzić. Przyznam, że nawet Cameron Diaz mnie tutaj nie dobiła, a była całkiem niezła co nie znaczy, że zaczęłam ją lubić, a Keanu jednak nie miał się czym pochwalić, ale i tak w moich oczach wypadł świetnie :)
ODPOWIEDZ