Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

xXx

mateusz_axn
Jack Sparrow

xXx

Post autor: mateusz_axn » 2012-08-27, 13:28

xXx to film akcji ze znanym z serii „Szybcy i Wściekli” Vinem Dieslem w roli głównej i muzyką zespołu Rammstein w ścieżce dźwiękowej. Już 8 września 2012r. o godz. 22.00 będziecie mogli go zobaczyć w AXN.

Aby uwiarygodnić swoją postać Vin Diesel kilka miesięcy przed zdjęciami rozpoczął rygorystyczne treningi z komandosami, motocyklistami i skoczkami. W filmie xXx widać efekty tych przygotowań.

Podobno prawdziwi aktorzy nie boją się poświęcić dla roli. Mogą trenować albo wręcz tyć, poddać się charakteryzacji, która ich oszpeci bądź zagrać osobę innej płci. Znacie jeszcze jakichś inny zdolnych do poświęceń dla roli aktorów-kaskaderów itd.? Vin Diesel na pewno nie jest jedyny...
masterweb
Vincent Vega

Re: xXx

Post autor: masterweb » 2012-08-31, 14:24

:mrgreen: jeszcze tydzień i się wszystko okaże czy film, zdobędzie odpowiednie grono odbiorców. Mam nadzieję, że będę do nich należał ;)
Czekamy,czekamy...

jestem ciekawe pierwszego wrażenia, zachwytu ?, mam cichą nadzieję. Pozdro Master
Arabica
Vincent Vega

Re: xXx

Post autor: Arabica » 2012-09-28, 09:28

yeeaaah :) Uwielbiam Vina Disla i mimo, że xXx nie jest ambitnym kinem, to czasem mam ochotę na takie odmóżdżenie.
ODPOWIEDZ