Niezniszczalni 2

ZabójczyZabójca
Jack Sparrow

Niezniszczalni 2

Post autor: ZabójczyZabójca » 2012-08-23, 15:14

Obrazek
Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" – tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: "no i co?". Odpowiedź jest oczywista: "Hasta la vista, Baby!". Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.
Nie wiem, czy oglądaliście pierwszą część, ale ja już nie mogę doczekać się drugiej. Dziadkowie kina akcji wracają! Półtorej godziny czystej rozrywki gwarantowane!
Atena
Vincent Vega

Re: Niezniszczalni 2

Post autor: Atena » 2012-08-27, 14:28

Osobiście nie oglądałam, aczkolwiek moi znajomi masowo atakują kino. Mówią, że film jest świetny! Powala efektami i jest zabawny. (jak na film akcji to chyba spory komplement) Sama mam ochotę wybrać się na ten film, tylko poczekam na jakąś dogodną środę :D
Elemento
Forrest Gump

Post autor: Elemento » 2012-08-28, 13:27

Niezniszczalni to proste klasyczne kino akcji i tego należy tylko wymagać od tego filmu. Jedynkę oglądałem już dawno temu, oczywiście film jak najbardziej dobry polecam dla tych którzy nie oglądali. A druga część we Wrześniu w kinie w moim mieście rzecz jasna :) Już się doczekać nie mogę. :-D
Awatar użytkownika
premierka
Jack Sparrow

Post autor: premierka » 2012-08-30, 11:56

O ile jedynka była niezła, to dwójka jest mistrzostwem! Chuck norris ziścił wszystkie anegdoty na swój temat ;) a STALLONE jest w takiej formie, że 30latka w takiej trudno dorwać... Bardzo poprawiający nastrój film ;)
masterweb
Vincent Vega

Post autor: masterweb » 2012-08-30, 23:16

film ma swój urok, jest bardzo ciekawy, jak i zabawny. Fabuła, sceneria super.. Podoba mi się taki styl filmu. No nie można go porównać do innego filmu, może dlatego, że jest jedyny w swoim rodzaju. Polecam ten move co powala na kolana każdego kinomanika
..pozdrawiam..
Fiorentina
Forrest Gump

Post autor: Fiorentina » 2012-09-07, 06:16

Jedynka była dobra, więc po dwójce spodziewam się, że będzie jeszcze lepsza. Ten film po prostu nie ma prawa nie wypalić. Grają tam wszyscy możliwi idole kilku pokoleń, to trochę jakby płytę razem mieli nagrać wszyscy najwięksi weterani rocka. Produkcja genialna, zrobiona z przymrużeniem oka i rozmachem jednocześnie. Uwielbiam i polecam :)
Filmowy33
Vincent Vega

Post autor: Filmowy33 » 2012-09-21, 14:08

Jak dla mnie beznadziejny - zebrano na jednym planie podstarzałych bohaterów kina akcji z przełomu lat 80 i 90 XX wieku i myślano, że jak będą powtarzać swoje najbardziej znane powiedzonka to wyjdzie im super.

Stallone, Willis, Van Dam i Arnold już tak nie kręcą jak jeszcze 10-15 lat temu.
Awatar użytkownika
premierka
Jack Sparrow

Post autor: premierka » 2012-09-26, 12:42

nie masz racji - w tym jest sek tego filmu -oni tego nie robią na powaznie -chyba nie zrozumiełeś idei...

Film rewelka, super rozrywka :)
ODPOWIEDZ