Regulamin 'Zagadek'

Myślisz, że o filmie wiesz już wszystko? Sprawdź się!
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator
Posty: 1955
Rejestracja: 2006-08-01, 06:40

Regulamin 'Zagadek'

Post autor: Dusqmad » 2006-09-28, 17:35

Zanim zaczniecie uczestniczyć w zabawie. Warto zapoznać się z poniższym dekalogiem:
1. Dbajmy o dobry poziom poziom zadawanych zagadek. Starajmy się pozwolić innym użytkownikom na używanie szarych komórek, a nie pytać o coś na co odpowiedź zna nawet osoba, której wiedza na temat filmu jest znikoma.
2. Tyko osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na wcześniejszą zagadkę może zadać kolejną.
3. Jeśli osoba mająca prawo do zadania zagadki (tzn. odpowiedziała na wcześniejszą) nie ma ochoty lub pomysłu na jej wykonanie może udzielić pozwolenia na jej zadanie innym użytkownikom.
4. Nową zagadkę można zadać dopiero po potwierdzeniu poprawności odpowiedzi przez osobę zadającą zagadkę.
5. Osoba zadająca zagadkę ma obowiązek informowania o poprawności każdej odpowiedzi i udzielać podpowiedzi co dwa dni jeśli nikt z forumowiczów nie będzie znał odpowiedzi.
6. Jeśli po tygodniu nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi na zagadkę to staje się ona nieważna, a tym samym każdy użytkownik ma prawo do zadania nowej.
7. Nowa zagadka powinna zostać zadana najpóźniej po upływie dwóch dni. Jeśli przed upływem tego czasu osoba, która ma do tego prawo nie zada zagadki może to zrobić każdy inny użytkownik.
8. Zagadki mają sprawdzać waszą wiedzę na temat filmów, a nie zdolność korzystania z wyszukiwarek. Prawdziwą satysfakcję czerpie się przecież ze znania odpowiedzi na postawione pytania, a nie dojścia do niej drogą oszustwa.
9. Jeśli pomysłodawca zagadki umieszcza zdjęcia powinny one być w rozsądnych wymiarach (nie za małych, ale również nie za dużych). Najlepiej ulokować je na jakimś serwerze typu http://www.imageshack.us i zadbać o to, aby URL nie zawierało tytułu filmu (niech to nie wygląda tak: www.filmowo.net/foto/kingkong3.jpg). Zagadki, nie spełniające tego punktu będą unieważnione.
10. Regulamin może ulec zmianie. Jeśli widzisz, że czegoś w nim brak, bądź masz jakieś zastrzeżenia pisz do mnie na PW.

Wszystkim Wam życzę miłej zabawy i owocnego sprawdzania własnej wiedzy na temat filmów. Powodzenia :)
ODPOWIEDZ