Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jak zostać dystrybutorem perfum Fm

Tematy, których czas przeminął.
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Jak zostać dystrybutorem perfum Fm

Postautor: KhAn » 2009-01-02, 22:50

Witam

Jeżeli ktoś jest chętny zostać dystrybutorem perfum FM to zapraszam do pisania w tym temacie lub możecie pisać też na mojego maila kuba219@o2.pl albo na gg 6966587.

Można zarobić do 43% czyli ponad 9zł na jednym produkcie. Możesz też budować grupę i otrzymywać od firmy dodatkową gratyfikację 3-21% od obrotu całej twojej grupy. Masz możliwość kupowania produktów taniej dla siebie. Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum oraz katalogiem. Nie ma z góry narzuconych terminów zamawiania towaru - Ty regulujesz swój czas pracy, intensywność i wielkość swoich zamówień.

Jak zostać członkiem klubu FM?

Dystrybutorem produktów FM GROUP może zostać każda osoba pełnoletnia.

KROK PIERWSZY – ZNAJDŹ SPONSORA! - to masz już za sobą.
Aby zostać Dystrybutorem musisz wstąpić do Klubu FM. Wprowadzić do niego może Cię tylko Sponsor, czyli osoba, która już jest Dystrybutorem FM. Zapozna Cię ona z ofertą FM GROUP i zasadami działania firmy.

KROK DRUGI – UMOWA DYSTRYBUTORSKA
Członkostwo w Klubie wiąże się z wypełnieniem wniosku o przyjęcie do Klubu FM (tzw. Umowy Dystrybutorskiej) oraz kupnem Startera. Starter stanowił będzie narzędzie Twojej pracy i pomoże Ci poznać firmę oraz sposób, w jaki będziesz sprzedawać produkty. W ofercie FM GROUP Polska dostępne są „Starter 100+10”, „Starter 100+63” oraz Starter MINI za 30zł.

Zakupu Startera mogę dokonać za Ciebie ja, lub robisz to samodzielnie po wcześniejszym wypełnieniu druku Umowy, którą otrzymasz ode mnie – Starter otrzymasz wówczas firmą kurierską, a do Twojego zamówienia zostanie doliczony koszt przesyłki. Pamiętaj, że zakup Startera jest warunkiem koniecznym, by stać się członkiem Klubu FM!

Staram się stworzyć własną grupę osób, które wprowadzę w świat dystrybucji perfum FM abyście i wy mogli też zarabiać.

Wróć do „Archiwum”