MMORPG

Sprzęt, programy, gry, Internet - wszystko co ma związek z najdoskonalszym wynalazkiem XX wieku.
Morgoth
Nosferatu

MMORPG

Post autor: Morgoth » 2008-11-30, 09:37

Tutaj dyskutujemy nad grami z gatunku MMORGP (ang.Massively Multiplayer Online Role Playing Game).

Osobiście jeżeli miałby już zacząć grać t coś takiego to wybrałbym grę World of Warcraft. Z tego co widziałem jest ona w miarę... normalną grą.
Natomiast wszystkie inne jakie widziałem i o jakich słyszałem gry z tego gatunku... to... całkowita beznadzieja (np KalOnline , Silk itp itd). Gry takie mam jako wysysacze czasu. Gry polegające na zabiciu największej liczby potworów, a co za tym idzie zdobyciu jak najwyższego levela... kosztem setek godzin spędzonych przed tą grą w każdym miesiącu... Gdybym miał podać jakikolwiek plus tych gier to podałbym taki, że ludzie wystawiają później swoje postacie, którymi grali powiedzmy 500 godzin, na allegro i dostają sporo kasy. Mogą też zarabiać poprzez załatwianie potworów i zdobywanie wirtualnej kasy, którą ludzie także kupują.
Wielu moich kolegów starało się mnie przekonać do tych gier i odpowiadam zawsze: "Może w wakacje" xD
ArcyK
Forrest Gump

Re: MMORPG

Post autor: ArcyK » 2009-03-06, 14:49

Zapraszam do zobaczenia forum gry fabularnej:

www.MiastoPolitykow.duu.pl

Nie dawno odbyły się wybory do rady miasta, które wygrała koalicja PO-PSL przed PiSem i Komitetem Wyborczym Wyborców "Wspólna Sprawa". 1 mandat radnego zdobyła PD. Wszystko wskazuje na koalicję w radzie PO-PSL-PiS (bardzo interesująca skądinąd). Dobiegły końca również wybory na prezydenta miasta.
Teraz nadchodzi czas rządzenia i radzenia sobie z lokalnymi problemami.
Jeśli ktoś nie dostał się do rady miasta, to wcale nie oznacza że nie ma już po co brać udziału w grze. Poza byciem zawodowym radnym można również pracować w administracji, spółkach samorządowych (komunalnych), prowadzić własny biznes, gazetę, inwestować i wiele innych rzeczy. Oczywiście można przy tym myśleć i zbierać fundusze na przyszłą kampanię wyborczą.
Awatar użytkownika
Piotrek1230
Indiana Jones

Post autor: Piotrek1230 » 2009-04-14, 16:27

W mojej klasie to kolesie w Tibie pocinają(urzekły ich piksele:P), grałem w to z 2 lata temu, ale szybko przestałem, ponieważ stwierdziłem, że to zbyt duże marnotrastwo czasu.
chomik77
Vincent Vega

Post autor: chomik77 » 2012-01-12, 21:46

A gra ktoś w plemiona.pl ? :-P
ODPOWIEDZ